Baktım Rakion da hack isteyen çok var bende yardım edeyim dedim. Çok ayrıntıya gircak vaktim yok :?

- Resim Silinmiş.

Download
http://www.upload.gen.tr/d.php/s8/uy7pq52a/Sac.6___dll_Injector.rar.html
Download

link yenilendi kırılırsa pm atın düzelteyim.(Aynı dosyaları upload ettim denemedim çalısıyormu diye.)
Virüs taramasından geçirin mutlaka !!
Dll injektor kullanarak hack yapmak için herşeyi sıasıyla yazıyorum dikkatli okuyan anlar :thumbsup:

1-)dll injektor u çalıstıracaksınız (wista pclerde yönetici olarak çalıstır seçeneği ile)
2-) ilk dll eklemeye browse deyip kullanmak istediğimiz hackin dll sini seçiyoruz.
3-) altındaki key girilecek yere browseye tıklıyoruz gene o dosyaların içinde bulunan key dosyasını seçiyoruz.
4-)inject e tıklıyoruz. ve oyunu açıp id pw yazıp start game diyoruz.
5-)3 tane game guard simgesi çıkıyor ekranda herkezin bildigi gibi 1-sol üst 2-orta üst 3-tam ortada.
İşte 2inci game guard simgesi(nprotect) gider gitmez daha önce gelmiş olan uyarıya(start game deyince veya 1. game guard simgesinden sonra gelir) tamam diyoruz.

OYUN HACKLİ OLARAK AÇILIYOR KEYFİNİ SÜRÜYOSUNUZ :D

bazı dll lerin ne işe yaradıklarını yazayım.

NoCell = stagelerde hiçbir yaratık çıkmaz vee çogunu kolayca yapmanıza yarar.
AllToNak = Tüm yaratıklar Örümceğe dönüşür. ( bu açıkken battle gamelere girmeyin)
GolemToNakElseNoCell = golemler örümceğe dönüşür. Diğer yaratıklar görünmez.
Range&BombToSoulCannon = attıgınız menzilli silahtan yaratık çıkar.(Oyundaki en feci yaratıklardan )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ewet dorudüzgün yaparsanız çalısır bende şuan yüklü değil hiçbiri ama size göstereyim.

- Resim Silinmiş.

bakdım double exp event var bende değerlendireyim dedim en zor kasılan çar açtım hackle stageleri yaptım dikkat ederseniz 41 stagesi S de bitirilmiş. ninjayı kullanmayı pek bilmiorum ondan baya dayak yedim :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
olmuyosa zorlama eğer düşük lvl sen vereyim sana bi account 28 archer-26 ninja var içinde 15 dkda yapmıstım event şapkası kolyesi felanda var. şifresini emailini falan değiştirirsin. Yok bnm yüksek level var stagelerini yapmak istiom dersen anlatırım bi ara ;D

id: 2572132
pw: 123456

28 lv archer - 26 lvl ninja

e mailini yaz özele istersen senin üstüne yapam çarı sitesinden senin olsun :D

tmm saol ama bu charın şifreyi değiştirmek için e mail ve doğum tarihi gerekiyo onları özel mesaj olarak atarmısın ?

herkes duymasın alırlar çünkü :D bn özel mesaj atamıyorum msjlarım 12 de msj atmak için 20 gerekiyor sen atıver bana özelden doğum tarihini vekayıtlı olan e-maili

Yukarı Alt