RAKİBİMİZ BORDEAUX
UEFA Kupası'nda Galatasarayımızın 3. turdaki rakibi Fransız ekibi Bordeaux oldu

UEFA Kupası'ndan grup ikincisi olarak çıkan Galatasarayımızın kupadaki rakibi belli oldu. Takımımız Fransa'nın Bordeaux takımıyla tur atlama mücadelesi verecek! İlk maçımız Fransa'da rövanş maçını ise Ali Sami Yen'de oynayacağız! Turu geçmemiz halinde ise bir sonraki turdaki rakibimiz NEC Nijmegen - Hamburg eşleşmesinden tur atlayacak ekip olacak. Kupada ilk maçlar 18-19 Şubat 2009, rövanşlar ise 26 Şubat 2009 tarihinde oynanacak. 4. tur ilk maçları ise 12 Mart 2009, rövanş maçları 18-19 Mart 2009 tarihinde oynanacak.

Tam cimboma yakışır bir rakip, zorlu geçecek bir maç olacağı kesin, kolay lokma değil amma Galatasaray için farketmez.

galatasarayın beceriksiz forvetleri baros,karan,nonda (hadi baros daha iyi şuanda diyelim) atakları gole çeviremezlerse işimiz zor.çünkü fransız takımları leblebi gibi gol atıyor.ve süre sadece 90 dakika.o yüzden başlarda bulacagımız gol veya goller bizi rahatlatır diye düşünüyorum.
dikkat ederseniz avrupada galatasaray basit rakiplere karşı kötü sonuçlar alıyor ve bunda forvetlerin suçu büyük.dileriz ara transfer döneminde mehmet yıldız kadroya dahil edilir ve çabucak adapte olur..o zaman gelsin kupalar :))

Tarantella demiş ki:
galatasarayın beceriksiz forvetleri baros,karan,nonda (hadi baros daha iyi şuanda diyelim) atakları gole çeviremezlerse işimiz zor.çünkü fransız takımları leblebi gibi gol atıyor.ve süre sadece 90 dakika.o yüzden başlarda bulacagımız gol veya goller bizi rahatlatır diye düşünüyorum.
dikkat ederseniz avrupada galatasaray basit rakiplere karşı kötü sonuçlar alıyor ve bunda forvetlerin suçu büyük.dileriz ara transfer döneminde mehmet yıldız kadroya dahil edilir ve çabucak adapte olur..o zaman gelsin kupalar :))
Baros'un iyi halidir bu , aldığım duyumlar Mehmet Yıldız'ın fenerbahçeye geleceği yönünde zorlu bir maç olacak gibi gözüküyor ama gs alır diye düşünüyorum.

Ark0 takımları güçlü güçsüz diye ayırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum Hamburgun veyahut NEC Nijmegen'in nasıl bir futbol oynadıklarını ne kadar biliyorsun futbol öyle çok fazla isim işi değildir.
Bkz:metalist güçsüz güçsüz diyordu herkez grup 1.si 8) .

Neyse galatasaray ne yapar ne eder alır geçer.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arda bunlardan birine kafa atmıştı ahahaa

3-1 yenilmiştik o maçta ^^

Bordeux bize çıkabilecek rakiplerin arasında en iyisiydi , bunu geçemezsek uefa'da zaten işimiz yok demektir.

Yukarı Alt