UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki G.Sarayımızın rakibi belli oldu. Sırbistan ekibi OFK Beograd 2-2'nin rövanşında deplasmanda, Beyaz Rus temsilcisi Torpedo Zhodino'yu 1-0 mağlup etti ve Galatasaray'ın rakibi oldu.

Beyaz Rusya'da oynanan ve ilk yarısı golsüz eşitlikle sona eren mücadelede OFK'nın golü 67. dakikada Kecojevic'ten geldi.

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçını 29 Temmuz'da sahasında yapacak. İkinci maç ise 5 Ağustos'ta Sırbistan'da oynanacak.

OFK BEOGRAD HAKKINDA...

Sırbistan Jelen Süper Ligi'nde geçen sezonu Partizan ve Kızılyıldız'ın ardından 50 puanla üçüncü sırada bitiren Beograd, UEFA Avrupa Ligi ön elemesine katılma hakkı kazandı.

Yugoslavya yıkılmadan önce en son 1938-1939 yılında şampiyon olan Beograd, 1962-1963 yılında UEFA Kupa Galipleri Kupası'nda yarı final oynadı. 1972-1973 yılında ise UEFA Kupası'nda çeyrek finale çıkma başarısı gösterdi.

Maçlarını 15.900 kişi kapasiteli Omladinski Stadı'nda oynayan Beogard'ın teknik direktörlüğünü Dejan Durdevic yapıyor.

OFK Beograd'da altyapı antrenörlüğünü ise Galatasaray'ın efsane futbolcularından Cevad Prekazi yapıyor.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
demedi demeyin bu sırplar gaza gelip elerler 6S'yi ahahaha işte şimdi kararsız kaldım bir yunanlı olabilirim belki ama asla bir sırp olamam.

extraloob demiş ki:
demedi demeyin bu sırplar gaza gelip elerler 6S'yi ahahaha işte şimdi kararsız kaldım bir yunanlı olabilirim belki ama asla bir sırp olamam.
abi bu lafı 2. söyleyişinmi yoksa ben mi rüya görüyorum summer7:

Yukarı Alt