Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
vallah hocam bi ara bende ona oy atmayı düşündüm ama chp mhp ve en kötüsü akp var nasıl geçicek büyük partileri şüpheli bir durum, biraz beklemek lazım.

senin benim gibi kişiler her yerde... fakat benim etrafımda hatta etrafımın etrafındaki herkes heparcı. izmir karşıyakada oturuyorum zaten osman paşa adaylığını izmirden koydu. hepar olmasa tkp ye atardım ama o 3 pt ye atmazdım hacı :D nereye kadar beklicez liste ortada akp tekrar gelirse isyan kapıda ülke karışır, karıştırırz

bak o kadar ergenkondan bir sürü general komutan geldi, bi kişi bile osman paşa diyemedi. adamın başarıları ve idealleri ortada. kim bu osman paşa diyen varsa araştırsın

NiGHTMaRe

Aileden
Bunların hepsini doğru mu sanıyorsunuz?Hadi doğru diyelim neden hiç pozitif yönleri koyulmamış.Çok zayıf kişiliüe sahip insanlar inanır bunlara.Şahsen siyasetle hiç ilgilenmem yandaşı olduğum bir parti bile yoktur ama tayyip iyi işler çıkartıyor.Türkiye'nin sesini duyurabiliyor.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Limanerg demiş ki:
Bunların hepsini doğru mu sanıyorsunuz?Hadi doğru diyelim neden hiç pozitif yönleri koyulmamış.Çok zayıf kişiliüe sahip insanlar inanır bunlara.Şahsen siyasetle hiç ilgilenmem yandaşı olduğum bir parti bile yoktur ama tayyip iyi işler çıkartıyor.Türkiye'nin sesini duyurabiliyor.

at gözlüğüyle bakmaya devam.

NiGHTMaRe

Aileden
ilkerSEZEN demiş ki:
Limanerg demiş ki:

Biliyorsun, karışmıyorum :!!&%&!

Konu Biraz Riskli
Her kişinin Siyasi görüşü Farklıdır Saygı Duymak lazım harhangi Bir Tartışma durumunda konu Kilitlenecektir. Tartısmaya mahal verıcek mesajlar atmayın gorusunuzu bıldırın tartısma olmasın :roll:

Kendi Görüşüm : Hataları cok , Fakat Kötünün İyisi Diyebilirim.En azından tavrı net yanar döner değil :roll:

ilkerSEZEN demiş ki:
Limanerg demiş ki:

:headbang: :headbang: makara: makara: makara: summer3: summer3:

akp şirketleri özelleştirdiğinden beri parayı cebe indiriyor ve bunları dış borç olarak gösteriyor...
limanerg tayyip iyi işler cıkartıyor falan demiş ama tayyibin yaptıgı şudur ;
1- amerikan yaltakcılıgı
2- ülkeyi gittikçe köreltme ve gericiliğe taşıma
3- kendini padişah ilan etme.
başbakanın başlıca amaçları bunlardır. bu ülke için yaptığı 1 iyilik bile göremiyorum bu ülke onlar için rant kapısı.
demişsinki bu tabloların hiçmi pozitif yönleri koyulmamış. pozitif yön yokki kardeşim neyini koysunlar...
siyasetle ilgilenmediğini belirtmişsin. zaten söylediğin sözlerden bu çok kolay belli oluyor birazcık siyasetle ilgilensen aydınlığı görüceksin. zaten ülkenin %50'si siyasetle ilgilenmediğinden, cahil oldugundan başımızda AKP gibi bir hükümet var herkez azıcık siyasetle ilgilense şuan ülkemiz bulunduğu şartların çok daha üstüne olabilirdi...
ha bu söylediklerim gidin chp - mhp takılın demekde olmuyor. millet sağcıyım akp'liyim solcuyum chp'liyim diye geçiniyor halbuki asıl sağ milliyetçiler yani ''mhp'' asıl sol ise komünistlerindir... bu site siyaset tartışmak amaçlı kurulmadı öyle olsaydı ben hepinizi örgütlerdim :wink1: -- TKP' <3

Merhaba Arkadaşlar,

Herkezin siyasi görüşüne saygı duymak gerekiyor, konumuz tartışmaya çok müsait olduğundan, Kilitliyorum.

Not : Küçük Amerika olmaktansa Büyük türkiye olmayı isterdim.

Saygılarımla Keyifli Forumlar.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt