Server
Assos
Takımı
Besiktas
Valla HP sini %70 te buldum daha 71 LvL im :D Foto bile çekmeye hazırlamamıştım kendimi :) Son anda F12 ile PS aynanda basmışım heyecandan :D VIP Server'da HeaveN guildi kısaca coşuyor :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
hehe ben söylemesem zor keserdin xD neyse büyük başarı şuan da bi günde 5 uniqe sırada lord var hadi hayırlısı

Server
Assos
Takımı
Besiktas
deepdevilll demiş ki:
hehe ben söylemesem zor keserdin xD neyse büyük başarı şuan da bi günde 5 uniqe sırada lord var hadi hayırlısı
Yakında ona da sıra gelecek 2-3 gün içinde diyim inş. :D 76 LvL oliyim YaRKaN bnmdir :D Bu arada arkadaşlar KoLeRa & xXxHsNxXx2 adlı arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
AyteKinG demiş ki:
Helal Raffi benim haberim olmadan iyi kesmişsin xD
Hehe..Sen oyunda değildin :D Ama dediğim gibi ben bile beklemiyordum şansa valla HP %70 ken bulmuştum Dg-9 olan adamlar dalıyordu nasıl oldu anlamadım :D

Kup

olduser
Party Damage diyeyim sana , ayrıca No1 kesemedi sen kestin diye sevinçten havalara uçmuştum No1 kestiğinde uniq. sinirden çıldırıyom...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Volt demiş ki:
Party Damage diyeyim sana , ayrıca No1 kesemedi sen kestin diye sevinçten havalara uçmuştum No1 kestiğinde uniq. sinirden çıldırıyom...
Bugunde yediremedi ilk isy yu ben bulmuştum pt damage vardı o kesti..Ama çok fazla değil görüşücez o şerefsizle..Zaten butun server ona gıcık oluyor tek başına oynuyor öyle aptal aptal...

Yukarı Alt