NiGHTMaRe

Aileden
sertaç yeniden kral olman üzere sevgilerle
aramızdan ayrılmamana sevindim

RaFFiNe demiş ki:
Bana katkıda bulunan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..Ama bu Almanların alayı şerefsiz..Çekemeyince GM de dahil böle şerefsizlik yapıyorlar..2 günde 2 kral charı bitirdiler..
Ben kısaca olayı anlatıyım..

Shaitan çıktı kesiyoruz ben başta spearla dalıyorum..Eliteler fln çıkınca s/s taktım..%15 hp kala bi kere yattım..Mustafa (HanzO) kesecek diye kalktım geri geldim yardıma ona eliteleri fln kesiyorum ben..Sonra bi ara 3 rocky elitenin arasında kaldım yie yatım yine hızlıca geri geldim kesmeye devam ediyorum..Mustafa kesti shaitanı..Agaca takılan eliteler, giantları fln kesiyim dedim çogunuz bilir yeni kurt aldım o kasılsın diye..onları da s/s le kesiyorum dedim daha hızlı kesiyim spearı takıp ki bi baktım spear yok..

mustafaya dedim böle böle..ben kasaya,sincaba ve üstüme çok dikkatli şekilde baktıma ama yok..Mustafa dedim gir chara belki ben göremedim yada bende gözükmüyor sen bak diye..O da girdi sonuç aynı..

Kimin aldıgını bilmiyorum ama bazals bende demiş mustafaya ve eklerden aldım demiş..Ama bazalsta göstermiyor abuk sabuk şeler gösterior..Holykess (silkroad-trader.de admin & dün hasandan sun u çalan) salak fln yazdı ve global attı oyundaki herkes görmüştür tabiki gerizekalı +7sini kaybetmiş aptal türk fln..

Olay bu..Bende bu RaFFiNe yi bırakıyorum ve belki ilerde RaFFi yi yatırıp yanındaki full str bowcuyu kasarım..Zaten 90a kasmak sorun değil 15-20 günümü alır..

Ama üzüldüğüm yandığım nokta şu o itemleri yapmak için onlardan o kadar silk alıyoruz para harcıyoruz..Onların bizi el üstünde tutması gerekiceğine bizi ezecekleri noktalarımızı arıyorlar..Neyse lafı uzatmaya gerek yok..

Tüm TÜRK kardeşlerime güveniyorum ve o serverda TÜRKlerin kral olacağını biliyorum..Hepinize kolay gelsin ve en hızlı şekilde iyi kasmalar...
Sertaç zor okudum o yazıyı ne bırakması la saçalama :D

WeAre

Buralıyım
ah ah sertac kadersiz kardeşim herşey geçti derken bu serfer bir şerefsiz çarı soydu yine gitti okadar item gold +7 bow off off

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SirGLooMy demiş ki:
ah ah sertac kadersiz kardeşim herşey geçti derken bu serfer bir şerefsiz çarı soydu yine gitti okadar item gold +7 bow off off
Hacım çekemeyenler var +7 bow soyana hediyem olsun basması çok zor değil sadece bişeyini sıkman lazım yusuf yusuf yapmayacaksın..Bunu beceremeyenler var ama bu bir oyun işte onların yaptıklarını bende yaparım ama biz insanız nabarsın..Onların aldıklarında emek var, çaba var, saymakla bitmeyecek şeyler var..Bunları yaşamadan bunları kazanırsan zaten oyunun tadına varamazsın..

O adam +7 yi aldı peki +7 yi basmanın heyecanını yaşadı mı ? O adam 1 bil aldı peki 1 bil kazanmanın heyecanını mutlulugunu yaşadı mı ? vs vs Diyecek birşeyim yok bundan sonra kendi başıma bişeyler yapıcam..RaFFiNe giydirecem ama önce şu PW işini çözmem lazım..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Bir de PW mi değiştirilmiş? o_O
Geçmiş olsun. Umarım bir daha başından böyle bir olay geçmez.
Yok PW değiştirmemişler..Ben şuanki PW yi değiştirmem lazım..

Yukarı Alt