Arıyorum tarıyorum ama bulamıyorum.Radyo fenomen dinleyen varsa bu aralar sıkça çalınan bir şarkı var electro house tarzında sırf müzik arada şarkı biraz yavaşladığında bir hatun sesi geliyor.Çıldıracağım bilmeyen bile birkaç electro house parçası önersin lütfen. :mrgreen: :mrgreen:

Redefine demiş ki:
Arıyorum tarıyorum ama bulamıyorum.Radyo fenomen dinleyen varsa bu aralar sıkça çalınan bir şarkı var electro house tarzında sırf müzik arada şarkı biraz yavaşladığında bir hatun sesi geliyor.Çıldıracağım bilmeyen bile birkaç electro house parçası önersin lütfen. :mrgreen: :mrgreen:
Kaydedip bir bölümünü siteye koysan bulabilirdik ama şarkı dıp dıp dıp tıs şeklinde çalıyor bu şarkıyı bilen varmı gibi bir olay bu. :P

Metover demiş ki:
Kaydedip bir bölümünü siteye koysan bulabilirdik ama şarkı dıp dıp dıp tıs şeklinde çalıyor bu şarkıyı bilen varmı gibi bir olay bu. :P
Aynen öyle ama servisteyken dinlediğim için kayıt edemedim. Önerebileceğiniz electro house şarkıları varsa söyleyebilirsiniz. :mrgreen:

Serge Devant-Take Me With You ? veya Michael Mind Project-Feel Your Body aklıma gelen bunlar :P

aklıma biyerden okudugum replik geldi :lol:

bkz : hani bi şarkı vardı cok güzeldi dıt dıt fln vardı süperdi yani onun adı nedir acaba ?

ps: tam bölemiydi bilemıyorum :P

ALpique demiş ki:

bkz : hani bi şarkı vardı cok güzeldi dıt dıt fln vardı süperdi yani onun adı nedir acaba ?

Radyo Fenomen dinleyen bilir diye yazdım zaten fazla electro vermiyorlar :mrgreen:

Hala bulamadım :mrgreen:

ALpique demiş ki:

Bu senin dediğin dedeler hacım. makara:

Yukarı Alt