forumu dolandımda genedle bu tip sorunlara driveri günncelleyin demişsiniz fakat ben nerden bulucaım güncel driveri ya ? bu hatayı alıyorum yada chara start deyince oyundan atıyor yardım ederseniz...

googleye ati x550 drıver yaz cıkar karsına
olmadı sade ekran kartını modelını yaz drıver ekle sona cıkar
verdıgın atı kart atı

buldum indirdim yükleidm fakat ghene tam character gelince start dedimde sarı yer doluyor we oyundan masaüstüne atıyor :S.. bilgisi olan bi yardım ederse... simdiden teskkürler!

ozzo demiş ki:
buldum indirdim yükleidm fakat ghene tam character gelince start dedimde sarı yer doluyor we oyundan masaüstüne atıyor :S.. bilgisi olan bi yardım ederse... simdiden teskkürler!
bi linkini atsana bende indireyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran kartı ayarlarını bir gözden geçirelim.

directx9.0c kur
ekran kartı güncel driver kur. (ati.com)
görüntü ayarlarını 1024*768 32 bit 85 hz yap.
bir restart at ve oyuna girmeye çalış sorun olmamalı bu şekilde Wink

tamam halloldu ben su premium kese sini toplaması içni conf dosyasını dei,ştirmiştim öyle yapın diyordu su purification seed dediim sey geri eski haline getirdim düseldi tesekkürler peki bu keseyi nasıl toplatabiliri onda bilgisi olan warmı :lol:

ozzo demiş ki:
tamam halloldu ben su premium kese sini toplaması içni conf dosyasını dei,ştirmiştim öyle yapın diyordu su purification seed dediim sey geri eski haline getirdim düseldi tesekkürler peki bu keseyi nasıl toplatabiliri onda bilgisi olan warmı :lol:
Sen çok bilgi istiyosunda kimseye bilgi vermiyosun nasıl olcak o.Benimde radeon x550 lnk atta bi yararın olsun ben bilmiyom nasıl oluyo.Herkes senin gibi olursa forumda en güzel soru soranı seçmek zorunda kalırız Evil or Very Mad

ben yanında verilen cd sinden geri yukledim o sekilde oldu biyerden indirmedm:S

Yukarı Alt