Mopneet

Ne silk alabilecek sermayem var, ne de oyuna girebilecek sabrım. =) Sizlere kolay gelsin, hayırlısı olsun. ^^

Okan abi selamlar Foto süper de bizim derzulya bozmuş biraz sanırım :D:D neyse Okan abi ben Derzulyanın diğer sahibiyim pisikotr nin kardeşi gibi asimotr en iyi dostumdur her şeyimiz birdir bilginiz olsun :)

BaSoryong

Buralıyım
hayırlı olsun okan abi hem madi olrak sımdi okadar para bayılamam bide okular acıkılır oyuna okadar kafa yorumama yoksa bnde baslıcaktım :S şimdi SunwordSro aker :)

Dun bu arkadasların cogunu gordum kastık beraber ozellıkle crablarda ben ımmortal frestyle muhabbet ettık extraloobda burdaymıs dıe ^^ :D

extraloob demiş ki:
evet beyler pre plus'ı olan herkes guilde gelebilir kimse alınmasın gücenmesin amacımız büyük lütfen kızmayın bizlere biz buraya para yatırdık ve eglenmek istiyoruz bu bağlamda biz lvl 30 iken guildde lvl 20 adamın yeri olamaz olmamalı, anlayışınız için teşekkür ederiz.

NoWayOut :kalp:
Wariorum lvlım 18 350 sp var pre plusım var ama salaklık edıp dun kastırıcıları actım 1 un beklıyorum 2 saate kastırıcı bıtıo show time baslıyor ! 8)
Bu arada Nwoda bana yer varmı ?
Benim arkilerde var onada plus .ekicem onlarıda nwo ya alırım ıns arkımın elınde 1 lvl sos staf var yanlıs olmasın :D

Ps:Acaba dun plusı acsam benden ne olurdu pf !

RA bana mn adresini werirmsn?? bnde size katılmak istiorm 1100 silkle katılıcam bnde

Yukarı Alt