İspanyol basını, Real Madrid'in, Hollandalı futbolcularından Arjen Robben'i Bayern Münih'e, Wesley Sneijder'i de İnter'e sattığını yazdı.
Basında yer alan haberlerde, Sneijder'in istemese de Real Madrid'in zorlamasıyla İnter'e gitmesinin ardından Robben'in Alman kulübü Bayern Münih ile anlaştığı bildirildi.

Teknik direktör Manuel Pellegeri'nin takımda kalmasını istediği Robben'in Bayern Münih'e gidecek olması sürpriz bir gelişme olarak gösterilirken, Real Madrid'in 25 milyon Avro bonservis bedeli alacağı belirtildi.

Robben, 2007 yılında 36 milyon Avro karşılığında Chelsea'den Real Madrid'e gelmişti.

Bu arada 15 milyon Avro bonservis bedeli karşılığında İtalya'nın İnter takımına transfer olan Sneijder, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, ''Çok garip şeyler oldu. Teknik direktör beni isterken, kulüpte bazı kişiler aynı düşünmedi. Bana çok kötü davrandılar ama gerçekten bunları konuşmak istemiyorum. Başım dik gidiyorum ve İnter'de oynayacak olmaktan memnunum'' dedi.

ROBBEN İLE İLGİLENDİKLERİNİ DOĞRULADI!

Almanya Birinci Futbol Ligi ekiplerinden Bayern Münih'in sözcüsü Markus Hoerwick, İspanya'nın Real Madrid takımında forma giyen Arjen Robben ile ilgilendiklerini doğruladı.

Hoerwick yaptığı açıklamada, ''Arjen Robben ile ilgileniyoruz, ancak daha bir şey yok'' dedi.

İspanyol medyasında çıkan haberlerde, iki kulübün Robben konusunda anlaşmaya vardığı, ancak son kararın 25 yaşındaki Hollandalı yıldızın vereceği kaydedilmişti.

Sözcü Hoerwick, yine İspanyol medyasında çıkan Robben ile Frank Ribery'nin takas edileceği haberlerini ise yalanladı.

2009-2010 sezonun ilk 3 haftasının geride kaldığı Bundesliga'da, Almanya'nın en çok şampiyon olan takımı Bayern Münih'in henüz galibiyeti bulunmuyor.

Prada

hacım biraz gelişmeleri takip et geç kalmışsın bayaa. robben 2 gol attı Bayern formasıyla :P

Yukarı Alt