1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

R.Carlos: Kafamın arkasında gözlerim yok


 1. EFendi

  EFendi rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.467
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  St.Tropez
  [​IMG]
  Carlos, Hüseyin Fidan'a kasıtlı olarak su fırlattığı şeklindeki iddiaların doğru olmadığını kaydetti.

  Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, Kayserispor ile yaptıkları lig maçında yardımcı hakem Hüseyin Fidan'a kasıtlı olarak su fırlattığı şeklindeki iddiaların doğru olmadığını kaydetti.

  Roberto Carlos, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Kayserispor maçında ikinci yarıda oyunun durduğu bir anda yedek kulübesinden su istediğini, oyunun başladığını görünce, bir anda su şişesini geriye doğru savurduğunu, suyun hakeme geldiğini fark etmediğini söyledi.

  Roberto Carlos, "Hakemin orada olduğunu görmedim bile. Hakeme kasıtlı olarak su attığımı ileri sürmek insafsızlık olur. Kafamın arkasında da gözlerim yok ki" dedi.

  Roberto Carlos açıklamasında, maçtaki olayı şöyle anlattı: "Maçın ikinci yarısıydı. Sanırım bir sakatlık nedeniyle oyun durmuştu. Ben de bizim yedek kulübesinden su istedim. Suyu içtikten sonra, oyunun başladığını görünce, bir anda elimdeki şişeyi geriye doğru savurdum. O sırada önümde bulunan yardımcı hakem, arka tarafıma geçmiş ve savurduğum su hakemin yüzüne gelmiş. Görüntülere daha sonra dikkatlice baktım. Ben su içerken, sağımda olan hakem ben arkamı dönerken soluma geçmiş ve arkama bakmadan attığım su, hakeme gelmiş. Hakemin orada olduğunu görmedim bile. Bu durumda hakeme kasıtlı olarak su attığımı ileri sürmek insafsızlık olur. Kafamın arkasında da gözlerim yok ki. Görüntüler iyice incelendiğinde olayın tamamen bu şekilde olduğu da zaten iyice anlaşılacaktır.