Mopneet

Hacim neden her calisman icin ayri topic aciyorsun? Tek bir topicte toplasan daha iyi olmaz mi? :roll:

Takımı
Galatasaray
ben böyle tasarım yaparsam 2.sınıfta sınıfı ezer geçer giderim.bölüm web tasarım 8).

ps: bana öğret şu işi :P

Diğerlerine nazaran daha hoş olmuş ama yine iyi bi template çıkmaz.

baksana Q.. :think: photoshop ile tasarım yapacağına hazır templatelerden başlasan daha iyi olmazmı senin için editle yapa yapa öğrenirsin zaten bu işleri
bence html den başla 2 şeyi bilmek bir şeyden daha iyidir
tasarımını web üzerine uygula yardımcı programlar var mesela adobe dreamweaver bunu kullan ya da microsoft expression web ya da daha iyi bitane biliyorsan.

iyi işler çıkarırsın ama :wink1:

Quxera

Bilgiliyim
Adobe Dreamwiever bence kolay bir program değil. PS'da hazırladığım çalışmaları orda editlemek çok zor ve zahmetli ben sadece image olara kyapıyorum şuanlık.

diğerlerine göre bu birazdaha iyi olmuş dreamweaver a başlamazsan bu iş olmaz benden söylemesi

BaSoryong

Buralıyım
güzelmiş ama biraz daha çalışsan daha harika işler yapabılırsın :)

Quxera demiş ki:
Adobe Dreamwiever bence kolay bir program değil. PS'da hazırladığım çalışmaları orda editlemek çok zor ve zahmetli ben sadece image olara kyapıyorum şuanlık.
Photoshop'u bilen birisi için Dreamweaver kolay iş. Aynı şey HTML bilenler için CSS 'de ve Flash bilenler için After Effects'de de geçerli.

Sadece zamanı birazcık Dreamweaver veya benzeri programlara harca. Emin ol çok daha iyi işler yapabilirsin.

Yukarı Alt