Yaklaşık olarak 3 yıl ttnet kullandım, geçen yıl quiknet'e geçtim.İlk aylar çok iyiydi 10 mbit ttnetle aynı fiyata... Çok memnundum ama yaklaşık olarak 4 ay sonra sorun çıkarttılar.5 gb kotam vardı.kota bilgisine baktım 18 gb indirme ve 4 gb yukleme gozukuyordu 8O sonra fatura geldi yaklaşık 80 tl'ydi sanırım.Halbuki o ay indirdiğim tek oyun warrock'du.Sırf ben değil quiknet kullanan butun arkadaşlarım'da aynı sorun vardı.Sonra hız iyiydi ttnet'e geçmek istemedim.Bir anlaşma yaptık quiknetle.Çünkü boyle bi indirme ve yukleme değerinin olması imkansızdı.Bi yanlışlık mı olmuştu yoksa bilerek bi şerefsizlik mi yaptılar belli değildi.Şöyle anlaştık: İlk 2 ayın parası normal fiyata gore odenecekdi diğer 2 ayda sınırsız internete gore.Bu sorun çözüldü ve sınırsız internete geçtik.Ve sorunlar bitmedi arada bir kesilmeler haftada en az 2 kere ! Son 2 aydır da hız sorunu var google da arama yapması bile ne kadar uzun suruyor bi bilseniz ! daral: Bu sayfayı açıp mesaj gondermek bile ne kadar uzun suruyor ! En sonunda dayanamadım aradım quikneti ve iptal ettirdim.3 yıl ttnet kullandım hiç boyle bi sorun yaşamamıştım olsa olsa 1 kaç kere.Şimdi tekrar ttnete donuyorum.48 saat içerisinde quiknet iptal olcakmış makara: sonunda kurtulduğuma seviniyorum.TTNET'ten ŞİKAYET EDEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM summer4: "KESİNLİKLE" ttnetten vaz geçmeyin.Ben ttneti bıraktım neler olduğunu gordum :!!&%&! benden bu kadar.Artık quiknet kullanıp kullanmamak size kalmış...

Advance

çooook uzun süredir ttnet kullanıyorum en ufak bir şikayetim olmadı tarife değişikliğini İnternet üzerinden yaptım(1mbitten 8mbite) Modem reslendi 8mbit hız oldu ve hızımda azalma olmadı..

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
ProMaster demiş ki:
http://www.superonline.net/ :thumbsup:

Ps:ttnet'le sozlesme bittigi gun gecicem :headbang:

SOL hiç iyi değil tavsiye etmem sonuçta onlarda ttnet'ten alıp satıyorlar ve sizce ne kadar destek verebilirler ki siz siz olun ttnet'ten şaşmayın başka iyi bir alternatif olsaydı ben geçerdim 8)
abi turkiyeye temelli donduk tek derdim internet bu kadar kotu bir alt yapinin oldugunu hic dusunmuyodum zaten ttnetin rakibide yok valla anamizi aglatio :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ttnet ile devam edeceğiz yapacak birşey yok tekelcilik ülkemizden kalkmaz apaçi zihniyetli insanlar olduğu sürece 500 yıl var kuzum avrupa gibi olmamıza bu yüzden aynen ttnet'e devam makara:

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
ttnet ile devam edeceğiz yapacak birşey yok tekelcilik ülkemizden kalkmaz apaçi zihniyetli insanlar olduğu sürece 500 yıl var kuzum avrupa gibi olmamıza bu yüzden aynen ttnet'e devam makara:
Ah ah Valla Kucukken Turkiyeye donmek icin neler vermezdim ama simdi kacmak icin planlar icindeyim sorma abi :mrgreen:

Yukarı Alt