1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Quick Heal Total'Security 1Yıl'Lisans 32'64Bit'2013


 1. nedimz

  nedimz rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2012
  Mesajlar:
  419
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Quick Heal Total Security 1Yıl Lisans 32'64Bit 2013

  Temel Koruma
  AntiVirus ile Derin sistem taraması, AntiSpyware, AntiMalware, AntiRootkit, Sessiz Güvenlik Duvarı ve IDS / IPS farklı düzeylerde PC'niz için tam koruma sağlar.
  Antivirüs - virüs, solucan, trojan ve çıkarılabilir sürücüler, e-posta ekleri veya internet siteleri aracılığıyla sisteminize gizlice olabilir diğer tehditleri tarar ve kaldırır.
  AntiSpyware - Algılar, temizler ve engeller spywares böylece otomatik olarak kimlik hırsızlığı önlemek.
  AntiMalware - algılama ve Spywares, Adwares, Roguewares, Çeviriciler, Riskwares ve diğer potansiyel tehditlere temizlik, yıldırım hızında kayıt, dosya ve klasörleri tarar.
  Anti-Rootkit - derin sistem taraması tarafından proaktif rootkitler algılar ve temizler.
  Güvenlik Duvarı Koruması - arka planda sessizce çalışır ve virüs, spyware ve diğer zararlı maddeler için ağ etkinliğini izler. Bu zararlı ağ etkinliği ve zararlı ağ etkinliği önlemek için Intrusion Prevention System (IPS) algılamak için Intrusion Detection System (IDS) kullanır.
  Kendini Koruma - zararlı tehditlere tarafından tahrif getting Quick Heal dosyalar, klasörler, konfigürasyonları ve kayıt defteri girdilerini korur.
  Web Güvenliği
  Gerçek zamanlı bir cloud güvenlik koruma malware bulaşmış, hileli ve phishing web sitelerine erişimi kısıtlar. Eğer internette sörf gibi zararlı kodları barındıran web siteleri aracılığıyla aktarılır tehditleri önler.
  Koruma Tarama - kötü amaçlı web siteleri aracılığıyla aktarılır tehditlere karşı bilgisayarınızı korur.
  AntiPhishing - Otomatik olarak internette sörf gibi hileli faaliyet herhangi bir phishing saldırısı karşı korumak için tüm erişilen web sayfaları tarar.
  Zararlı web sitelerine erişim yoluyla sisteminize bulaşabilir virüslü web siteleri ve malwares sıfır-zamanlı koruma sağlar.
  Kum havuzu
  Bir sanal Tarayıcınızın çalıştırmak size kesintisiz ve güvenli bir tarama deneyimi sunuyor. PC'nizin İşletim Sistemi ve kötü niyetli tehditler arasında bir ekran gibi hareket ederek, saldırı yüzeyini sınırlar.
  Kendini Koruma
  Kötü niyetli tehditler ve bozuk uygulamalar tarafından tahrif getting Quick Heal dosyalar, klasörler, konfigürasyonları ve kayıt defteri girdilerini korur.
  E-posta Güvenliği
  Bulut tabanlı e-posta güvenliği gelen kutunuza ulaşmasını spam, phishing ve virüslü e-postaları engeller.
  AntiSpam - ​​gelen kutunuza ulaşmadan saldırı postalar, önemsiz postaları ve porno postalar Phishing Blocks spam mailler,.
  Çalıştırmadan önce kötü amaçlı yazılım kısıtlayan şüpheli dosyaları kontrol etmek için canlı, bulut tabanlı koruma kullanır.

  Boyut:292 /293 MB
  Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
  Tarama: Webroot Av. / Durum Temiz
  Platform: Windows 7/8/Xp/Vista 32'64Bit

  [​IMG]
  Quick Heal Total Security32bit-2013
  Quick Heal Total Security64bit-2013
  (((Alternatif)))
  Quick Heal Total Security32bit-2013
  Quick Heal Total Security64bit-2013