1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Quaresma'ya son teklif


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Quaresma'ya son teklif

  Beşiktaşlı yöneticiler, Madrid'te son kez Portekizli'nin menaceriyle masaya oturacak ve Q7'ye senelik 3.5 milyon Euro teklif edecek.

  [​IMG]

  Kara Kartal’da yılan hikayesine dönen Ricardo Quaresma transferi bugün olumlu ya da olumsuz şekilde son bulacak. Madrid’te bulunan Başkan Yıldırım Demirören ile Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu, bugün Ricardo Quaresma’nın menaceri Jorge Mendes’le yeniden masaya oturacak. İstanbul’a gelmek için Kara Kartal’a tam 47 maddelik bir liste sunan Quaresma’ya diğer yabancılardan çok daha farklı davranılmayacağı ve kulübün tahsis edeceği araba ve evde oturacağı dile getirilecek. Ayrıca tıpkı diğer yabancılara olduğu gibi bir telefon hattı da sağlanacağı hatırlatılacak. İki taraf arasındaki en önemli pürüz ise ücret... Senelik 4.5 milyon Euro isteyen Portekizli yıldıza, yönetimin tavan ücret olarak belirlediği 3.5 milyon Euro teklif edeceği bildirildi.

  Arada 1 milyon Euro var

  Quaresma’nın bu rakamı kabul etmemesi halinde ise görüşmeler tamamen son bulacak ve yıldız futbolcu tamamen Siyah-Beyazlı yönetimin transfer listesinden çıkarılacak. Ancak daha önce Beşiktaş’a gelebileceğini belirten Quaresma’nın 4 milyon Euro’ya kadar ücretini indirebileceği konuşuluyor.​