Portekizli her geçen maçta Beşiktaş formasına ısınıyor, oynadığı futbolla tribünleri ayağa kaldırıyor. Zaman zaman Schuster'i kızdırsa da, Ricardo Quaresma taraftarları mest ediyor.

Ricardo Quaresma fırtınası, yavaş yavaş Süper Lig’i etkisi altına almaya başlıyor... Beşiktaş’ın 7.3 milyon Euro karşılığında İnter’den renklerine bağladığı Portekizli orta saha oyuncusu, haftalar ilerledikçe formasına daha da ısınıyor. Hem oynadığı gözalıcı futbol, hem de sempatik tavırlarıyla taraftarların gözbebeği haline gelen Q7, dünkü Kardemir Karabükspor maçında da başroldeydi. Üst üste oynanan maçların yorgunluğu ve Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nın bozuk zeminine rağmen, Quaresma çok başarılı bir görüntü çizdi. İlk yarıda kendisini fazla gösteremeyen süperstar, ikinci 45 dakikada ise tam anlamıyla sahnedeydi.

Önce tepki, sonra alkış

Karabük savunmasının ileri çıkmasıyla birlikte, driplinglerle etkili olan Q7, pas vermediği için hocası Schuster’i de kızdırdı. 51’de Quaresma, Guti’ye pas vermeyince, Schuster de elindeki su şişesini sahaya fırlattı. Ancak Portekizli 82. dakikada attığı golle hocasının da gönlünü almasını bildi. Bu arada yıldız oyuncu golünün sevincini bu kez malzemeci Süreyya’nın yerine tercümanıyla paylaşmayı seçti.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
8taş maçlarını sırf q7 için izliyorum herif resmen ronaldonun bir gömlek üstünü ve maçta rakip savunmayı maymun etti 2 deli şutu vardı 2 manyak dripling yaptı 1 penaltıya sebep oldu ve 1 gol attı daha ne yapsın ki adam forvet ötesi bir oyuncu 8taş çok can yakacak fb-8taş maçını deli gibi bekliyorum 8)

extraloob demiş ki:
8taş maçlarını sırf q7 için izliyorum herif resmen ronaldonun bir gömlek üstünü ve maçta rakip savunmayı maymun etti 2 deli şutu vardı 2 manyak dripling yaptı 1 penaltıya sebep oldu ve 1 gol attı daha ne yapsın ki adam forvet ötesi bir oyuncu 8taş çok can yakacak fb-8taş maçını deli gibi bekliyorum 8)
2 hafta kaldı bro sabırsızlanıyorum :twisted: 8)

Yukarı Alt