1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Quaresma bir melek


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  Beşiktaş İdari Menajeri, "Onu transfer ederken herkeste bir ön yargı vardı. Ancak Quaresma gram kaprisi olmayan biri. Sanki bir melek" dedi
  Beşiktaş'ta gözler yeni transfer Quaresma'nın üstüne çevrilmiş durumda. Bugüne kadar mütevazı ve sakin tavırlarıyla dikkat çeken, hiçbir idmanı kaçırmayan ve maçlarda disiplinli oyunuyla alkış toplayan Portekizli yıldız kişiliğiyle de olumlu not aldı. Beşiktaş İdari Menajeri Tuncay Yanık, tecrübeli futbolcu için, "Melekten farkı yok" dedi. Beşiktaş'a transfer olmadan Quaresma için olumsuz şeyler söylendiğini belirten Yanık, "Sürekli olarak problemli ve kaprisli olduğu yazıldı. Bu nedenle herkeste bir ön yargı vardı. Ancak 1 ayı aşkın süredir birlikte çalışıyoruz. Değil problemli olması, sıfır kaprisle yaşıyor" dedi. Quaresma'nın hakkında söylenen kötü sözlerin hepsini boşa çıkardığının kaydeden Yanık, "Gerek takım arkadaşları, gerek personel, gerekse taraftarlarla ilişkileri çok iyi. Herkesin sevgisini ve saygısını kazandı." ifadesini kullandı.

  ÇAMLICA, KARTAL KONAĞI OLDU
  Beşiktaş'ın yeni transferleri Çamlıca Konakları'nı mesken tuttu. Schuster için burada 600 metre karelik bir villa tutan yönetim Quaresma'dan sonra prensipte anlaştığı Guti için de konaklardan ev bakıyor.