Quaresma beklenen patlamayı yapamadı
Süper Lig'de sezonun ilk derbisinde Beşiktaş'ın güvendiği isimlerin başında, Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma geliyordu...

Özellikle ev sahibi Fenerbahçe’nin çekindiği oyunculardan biri de Quaresma’ydı. Ancak yıldız futbolcu, dün akşam kendisinden beklenen patlamayı yapmadı. Maçın bazı bölümlerinde klas paslarıyla dikkat çeken Q7, zaman zaman da rakip kalede tehlikeli ataklar yarattı. Türkiye’deki ilk derbisine çıkan ve 90 dakika sahada kalan Portekizli kanat oyuncusu maçın ardından verdiği röportajda, “Büyük maçları büyük oyuncular oynar. Ben de bu derbide oynadığım için çok mutluyum. Beşiktaş tarafı çok iyi. Bize burada da büyük destek verdiler. Biz Beşiktaş için oynuyoruz. Elimizden geleni de yapmaya çalışıyoruz” dedi.​

Fanatik ^^

Bence o şartlarda iyi oynadı. Her topu aldığında ayağından çok karın boşluğuna çalıştılar sağolsunlar. Onu sinirlendirmek isteyenlerin gazına gelip sinirlenmedi de büyüklüğünü gösterdi. Tüm oyuncular gibi onun da eline sağlık helal olsun akan terleri.

Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Avasin demiş ki:
aman bro hepimizde biliyoduk fener maçında bişey yapamayacağını
bişey yapamadığ hali bu işte inönüde neler yapacak onu düşünün şimdiden :twisted:
beni ilgilendirmiyor artık.. isterse 100 tane gol atsın o zaman :curtain:

Ps: Nedendir bilmiyorum ama hiç futbol sevdası kalmadı içimde :mrgreen:
Fenere bakınca benimde kalmıyor içimde sevda mevda :lol: :lol: :lol: :lol:

Yukarı Alt