Silkroadda pvp yapmak herkes için ayrı bir zevktir. Ancak pvp ninde bazı incelikleri vardır. Her çar her çara karşı üstün gelebilir. Kullanıcının skileri yerinde kullanması sağlam itemler vs. sonucu belirleyen en önemli etkenlerdir...Sizce pvpde bir çarı diğerlerinden üstün kılan özelllikler nelerdir :?: Örneğin ben çin çarların kılıç kalkan yapılandırmaları dışında pvp ye mutlaka yüksek br li bir kalkanla çıkmaları gerektiğini düşünürüm..Çarlarınızın özellikleri pvp maceralarınızı yazabilirsiniz..Çinli ve eu çarların yaklaşık 3 yıllık mücadelesinde sizce galip olan kim :?: Şimdi en sağlam pvp çarının resmini çizme sırası sizde :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olay tamamıyla zevk meselesi ben yıllarca her türlü char yapılandırmasını denedim lakin tek charım vardır dual imbue cold-fire-heuksal glavier ve pvp benim için tam bir keyftir neden derseniz asla tek vuruşta yatmam full int'lerin her zaman korktuğu kişi olurum ilk skill'i vururlar yatmam ve arkamı dönüp o kişinin üzerine gittiğimde anlarım ki eli ayağı titriyordur haa charı benden sağlamsa 2. skill'i kaçırmazsa yatırır beni ama 2 skill'de beni yatıramayan adam ölmeye mecburdur lakin full str bir charla pvp'den hiç zevk almam ne yatırabilirim ne yatarım oyna dur sabaha kadar pvp demek 2 skill demektir max. 4 skillde oyun bitmeli bu bağlamda ben charımdan zevk alıyorum ve pvp için bu özellikte bir char için itemler +5 ve üstü olmalıdır.

Bende glavier tutkunlarından biriyim 3 yıldır bir gün olsun çarımdan sıkılmadım. Yapılandırmam force glavier. Her zaman sürrprizlerle dolu bir çar sürekli yeni yöntemler yeni taktikler gerçek anlamda eğlenceli ve bir o kadarda sağlam.Ancak tabi item ve kullanıcı faktörü 1. sırada..

Bende Force Bow charımdan oldukça memnumdum blader ile olsun glavier olsun yatıramadığım char çok nadirdi tabiki benimde yattığım zamanlar oldu ama en çok korkarak pvp yaptığım char xbow dagger-clerictir yere yatırınca hep kalkamıcağımı düşünüyorum ve bazende öle oluyor kalkmama izin vermiyorlar:)
bana göre şuan 100 lvl'de bow avantajlı görüyorum hele birde force ise zaten knock back serisi ile rakibini fazla kendine yaklaştırmıyorsun hele birde impotent attığında rakip sana çok komik damageler veriyor onu sildiğinde kendisine decay weaken attığında divisonu saymıyorum bile çok güzel hitler ile rakibiniza ağlatabilirsiniz ama en önemli faktör bence charı kullanan kişi ve itemlerinizdir

Yukie

Açıkçası ilk ve tek çarım olan glaviedir. Cold-Fire (Dual imbue) bir glaviem var. Çoğu konuda oldukça müthiş güç sergiliyor. Fakat benim durumum çok müthiş bir item yapma şansı elvermediği için genelde yeterince kasma sürelerinden faydalanamıyorum. Çok fazla çevrem olmadığı içinde tanklık yapma durumuda olmuyor. Şimdi ise üzülerek cold skillerimi kapatıp lightning açıyorum.

Zevk meselesi olarak çarımı her zaman sevmiş bulunmaktayım. İnsanlar bana binlerce defa blader,bow veya başka bir EU çarı ile değiştirmemi istediler. Ama yinede ben değiştirmemekle yine en iyisini yaptığımı düşünüyorum.

Glaviemi her zaman sevmişimdir, ancak hiç güzel item alamadığım için biraz hakkını veremediğimi düşünüyorum.

Bana göre pvp, çelişkili olandır. Kolay öldürmek sadece sert saldırdığınızın göstergesidir. Wizardlar bu prensibe dayalı bir yapısı vardır. Ancak benim düşüncemde zevk, FW gibi toplu savaşlarda sürekli ayakta kalmak en güzel şeydir.

Avasin

Kesinlikle Full Str Fire Cold Heuksal Glavierden Taviz Vermem. Tek kullanacağım çar stilidir. Blade dersen evet defans çok ama defans çok atack yok e neyime yarar karşındakini öldüremedikten sonra yatmıyosa neye yarar çar. bowa gelirsen evet çok crit çakan bayağı atackı yüksek çar ama bow fire wall açmasa hiç şansı yok. Nuker zaten allaha emanet yaşıyo. gelene yatar geçene yatar.
Avrupa Çarlarını Oyuna Geldiği GÜnden beri kayda değer almıyorum. Asla Avrupa Çarı Açmam. Pwp de Gördümmü de ayata bırakmam. Varsa yoksa Fire Cold Heuksal. Glavie

Bencede tamamen zevk meselesi.Pvp de bence tank olan char fire-cold heuksal glavier dir.Ama zevk işte benm charımsa Fire-lighting-Bow.Ha iyi char değil dersiniz o beni ırgalamaz.Çünkü pvplerde zevk alıyom.Kendi lvlımdaki adamları rahat kesiyom bazen de yatıyom.Sonuçta zevkli mi zevkli uzatmaya gerek yok.... :wink1:

extraloob demiş ki:
olay tamamıyla zevk meselesi ben yıllarca her türlü char yapılandırmasını denedim lakin tek charım vardır dual imbue cold-fire-heuksal glavier ve pvp benim için tam bir keyftir neden derseniz asla tek vuruşta yatmam full int'lerin her zaman korktuğu kişi olurum ilk skill'i vururlar yatmam ve arkamı dönüp o kişinin üzerine gittiğimde anlarım ki eli ayağı titriyordur haa charı benden sağlamsa 2. skill'i kaçırmazsa yatırır beni ama 2 skill'de beni yatıramayan adam ölmeye mecburdur lakin full str bir charla pvp'den hiç zevk almam ne yatırabilirim ne yatarım oyna dur sabaha kadar pvp demek 2 skill demektir max. 4 skillde oyun bitmeli bu bağlamda ben charımdan zevk alıyorum ve pvp için bu özellikte bir char için itemler +5 ve üstü olmalıdır.
Hiç dagger çarla pvp yapmadın heralde :mrgreen: tek yemediğine göre

DeadlyHunt demiş ki:
extraloob demiş ki:
Hiç dagger çarla pvp yapmadın heralde :mrgreen: tek yemediğine göre

^^ özellikle warlockdagger :D :headbang:

Takımı
Galatasaray
@extraloob
Pvp dediğin 2skillde biterse ona pvp denmez vuruş denir.Esas pvp , canın bir indiği bir çıktığı gerektiğinde yaşamak için tower basmak , knock atmaktır.Pvp demek , Çekişme demektir.

ps: :lol:

pvp diyince ben FF yapılandırılmış bir Warrior - Warlock u tek geçerim çin çarları daima diz çöker bu yapılandırmada europanda ise biraz taktik ve profesyonellikle king olmak elinizde her zaman europan çarlar favorimdir fakat çin de de asla vazgeçemiyeceğim tek karakter force glavie :thumbsup:

oynamayı bılen ve saglam setı,skıllerı olan wız clerıc char bıle yerı geldıgınde kıng olabılr onemlı olan set ve tecrube..

Hybrit spear Arkadaşım. 100 levelde glaviyeyi nasıl övüyorsunuz anlamış değilim. avrupaların karşısında belki cold glaviye dayanır yoksa glaviyeden birşey olmaz. ama bakın hybrit speara kral ne yatmak bilir ne birşey. itemleri zaten saymıyorum oynayan adam +5set +7 silahla oynar en aşağı.

eagle1016 demiş ki:
Hybrit spear Arkadaşım. 100 levelde glaviyeyi nasıl övüyorsunuz anlamış değilim. avrupaların karşısında belki cold glaviye dayanır yoksa glaviyeden birşey olmaz. ama bakın hybrit speara kral ne yatmak bilir ne birşey. itemleri zaten saymıyorum oynayan adam +5set +7 silahla oynar en aşağı.
aynen katılıyorum kardeşim

SarkoLata demiş ki:
@extraloob
Pvp dediğin 2skillde biterse ona pvp denmez vuruş denir.Esas pvp , canın bir indiği bir çıktığı gerektiğinde yaşamak için tower basmak , knock atmaktır.Pvp demek , Çekişme demektir.

ps: :lol:
kesinlikle :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt