Warrior / Cleric vs Warrior / Dagger

Warrior 2h Skill Ağacındaki Damage Return Pasif Skill sayesinde Arkadaşın vurduğu damage tekrar ona dönüyor ve ölüyor,Damage Return Sayesinde öldüğü için kabul etmiyor sen kesmedin beni diyor.
Kendisinin beni 2h ile yakalaması için elime Shield almıyorum 2h ile yakalanıyorum ve Dagger Desperate ile saldırı yapıyor bana Crit gelirde keserse,Kesti olarak sayılıyor ama Damage Return gelirde yatarsa kabul etmiyor.Not: Warrior / Dagger Char Desperate kullanabiliyor ama ben Warrior / Cleric Iron Skin ve Bless Spell acamıyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Neyi soruyorsun ki burada? Desperate kullanabilir tabi ki pvpde; defans skilli mi ki o da kullanamasin? Sen bi blader ile pvp yaparken blader snow acsa ne dersin?

Reflect tuttuğunda ölüyorsa yenilmiş sayılır. Warriorların çoğu skilli pvpde kısıtlanıyor. Blade snow açmıyor ama shield serisini kullanıyor onlarda bir sürü buf sağlıyo ama warrior ne bless açabiliyor ne iron..

Wak sen anlamadın konuda sordugumu ama Collapse anladı bak ben kendi skilimi kullanamıyorum ama herşeyi kullanıyor ve kendi Pasif skilim sayesinde ölünce kabul etmiyor

Wax Whine demiş ki:
Neyi soruyorsun ki burada? Desperate kullanabilir tabi ki pvpde; defans skilli mi ki o da kullanamasin? Sen bi blader ile pvp yaparken blader snow acsa ne dersin?
Sorduğum Asıl Soru şu iyice açıklayım kafalarda soru işareti kalmasın
" Warrior 2h Skill Ağaçındaki Pasif Damage Return Skill Sayesinde ölen bir char yenildi sayılır mı sayılmaz mı ? "

Roguelerle pvp yapmak işkence adamlar saldırmaktan çok heal yapıyolar, ellerinde kalkan cleric body blezing basıyolar l.a giydikleri için clericin pasifleride devreye giriyo sonra başlıyolar heale sen dal dal dur :D beklede ölsün :D Arada bir xbow ile yatır atıp daggerle atağa geçiyolar geri kalan zamanda full heal :D

Collapse en kıl olduğum konu şu Rogue Desperate açabiliyor biz Iron ve Bless acamıyoruz. Adam Stun atıyor zaten char kitleniyor bişey yapamıyor o arada Desperate + Prick ile saldırıyor Crit gelirse kesiyor yoksa tekrar devam pvp ye ayrıca sorsan diyecek ki ben Desperate açarak risk alıyorum ölebilirim Desperate ile yakalanırsam diyor ama şu var tek skill vuruyor sonra Shield takıyor Prick Crit gelirse gittik gelmediyse tekrar stun atınca prick deneyene kadar hayattayız :)

Stun veya yatırdan kurtulduğunda desperate açıkken ona kayıp stun yapıp dareyle vurdunmu kurtuluşu yok. Ama bu ihtimal senin yerde crit yeyip ölme ihtimalinden çok düşük tabi :D 20küsür br olan sağlam bi kalkanın olması lazım ve onehanded serisinin pasif br arttırıcı skilleri max olmalı. Ve yatır yediğinde seri bi şekilde 1h/shiled almalısın eline ve yerden kalkar kalkmaz ona sprint assault kullanacaksın stun olursa 2h takıp dare atıcaksın.

Elinde 2h ile stuna yakalandığında ölmemek için sürekli cycle basmalısın ve prick vurduğunda tekte ölmezsen hemen vigora basıcaksın stun bu sürede geçer stun geçtiğinde sprint assault+dare tabi bunlar saniyelik refleksler :)

Çok rahatlıkla yapıyorum bunlarıda tek sıkıntı Damage Return da öldüğü zaman kabul etmemesi :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
damage return ile öldüğünde kabul etmemesi ne demekmiş öyle hocam tabi ki kazanmış olursun. iron mana acamiyorsun saçma sapan kurallar var pvpde daha doğrusu oyuncuların koyduğu. ben warcry açtım diye pvpyi bırakıp global atan gördüm ama dediğin gibi desperate acinca bir sorun yok...

Wax Whine demiş ki:
damage return ile öldüğünde kabul etmemesi ne demekmiş öyle hocam tabi ki kazanmış olursun. iron mana acamiyorsun saçma sapan kurallar var pvpde daha doğrusu oyuncuların koyduğu. ben warcry açtım diye pvpyi bırakıp global atan gördüm ama dediğin gibi desperate acinca bir sorun yok...
Tşk ederim

Tauriel

Öğretiyorum
OttOMaNs46 demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Sorduğum Asıl Soru şu iyice açıklayım kafalarda soru işareti kalmasın
" Warrior 2h Skill Ağaçındaki Pasif Damage Return Skill Sayesinde ölen bir char yenildi sayılır mı sayılmaz mı ? "
O zaten warrior Skill Özellikelrinde birisi.Karşıdakiyle Pvp ye başladığın zaman başka bir kişi veya mob attack yapmadı sürece sen kazanmış sayılrısn

Yukarı Alt