Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
beyler bugün PvP de full STR adamın birinin snow shield açıp nası eli kolu bağlı kaldığını videoya çekmiştim buraya koyacaktım ancak programda bi hata olmuş video oluşturulamamış

Size videoyu anlatıyım kısaca
Str 80 lvl adam nukerla pvp yapıyor 2sinde de snow shield var ama STR adamın snow shield ından dolayı manası bitiyor ((işe bakın)) nuker bu fırsatı bulmuş kaçırır mı adamın manası doldukça lion shout ile adamı gıcık ediyor adam skillsiz vurmaya çalışıyor derken bi wizard Nuker a KS yi basıyor başından meteoru indiriveriyor.((STR ci de azcık salak snow shieldı bufflar arasından kapamıyor

Herneyse uzun uzun anlattırdım ama kısaca şöyle diim snow shield ı int yada hybirdler açar kardeşim sen ufacık mananla snow shield açarsan skill vuramazsın adam senin manan doldukça indirir.fantezi yapar.
Nukerların fantezilerinin kurbanı olursun.

bidaha böyle bi pvp yakalamam belki ama kesinlikle bu sefer soprastt mıdır gamecam midir ayarlarını düzgün yapıcam sizde görün ve artık her rehbere snow shield ı eklemeyin

full str charda bile nerdeyse 10k ya yakın mp var ve snow shiled mutlaka açılmalı diyom bende ancak gidip %50 yaparsan 0 mp ile dolanırsın tabi
80 lvl full str blade charım var snow %40 tı sanırım geri aldığım için net hatırlamıyom zerk yakmadıkları surece mana 0 degerine düşmüyor
benden tavsiye snow shieldi açın ancak fazla uplamayın ozellikler glaive charlar %20 de bıraksın yada hiç açmasın malum glavie skilleri çok mp yiyor bide sağlam bi nuker ile kapışırsa şansı 0
Blade için Arrow % 20 - %40
Bow için Arrow %20 - % 30
Glavie için Arrow %0 - %20
benim tavsiyelerim boyle eger snow shieldi açacaksanız bu degerler arasında olsun

macrocheck demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
macrocheck demiş ki:
Bence strler için yüzde 20 yeterlidir
becerebiliyolarsa daha fazla açmaları mantıklı bence
anlattığım olaydaki glavier ın yerinde kimse olmak istemez bence :lol:
%20 gayet iyi bi oran bence force aciksa bide ordan da biraz mp gelir mp int blue basmak pek sorun olmuyo ucuz ve kolay bulunuyo genelde str hp stoneler pahali full blue mp int basili sette %20 snow shield sorun yaratmaz sanirim gerci denemedim

Yukarı Alt