Arkadaslar boyle bi yapılandırma yaparsanız carınız %100 nova set bile olsa mahvoldu demektir...Bicheonun shield serisini istege baglı diye bişey olmaz kesinlikle acılmalı phy yonunden acayip zayıf oldugunzu unutmayın yeterince fazla olsada mag def in (intelligence den dolayı)onu acmak mecburiyetindesn fire wallı acıyosun cold wall ını acımıyorsun daggerler,crosslar(invisible power) seni tekte alacak demektir ilk atagı savmak şart bi inti icin oda kesinlikle acılmalı phy skillerini acıyorsun phy buffları istege baglı oFF oFF -.-*

DontCry4DieD demiş ki:
Arkadaslar boyle bi yapılandırma yaparsanız carınız %100 nova set bile olsa mahvoldu demektir...Bicheonun shield serisini istege baglı diye bişey olmaz kesinlikle acılmalı phy yonunden acayip zayıf oldugunzu unutmayın yeterince fazla olsada mag def in (intelligence den dolayı)onu acmak mecburiyetindesn fire wallı acıyosun cold wall ını acımıyorsun daggerler,crosslar(invisible power) seni tekte alacak demektir ilk atagı savmak şart bi inti icin oda kesinlikle acılmalı phy skillerini acıyorsun phy buffları istege baglı oFF oFF -.-*

arkadaslar kesınlıkle katılıyorum o kdr 100 cahr yaptım bole ezık bı char yapmak aklımdan bıle gecmez bu kadr ezık yapılandırma olmz daha once nuker kullanmadı heralde yazar boşa tıklamayın bile bu konuya. char da bicheon skıllerı war ama phy atack skılı yok :S bu nasıl iş? ++ light olmadıgı ıcın hızlı vuran skıll de yok demektır bicheondaki hzlı skıllerı acmak mecburidir bu yapılanıdrma kullanım alanı düşünülmeden uydurulmuş itibar etmeyiniz...!!!

110 lv fire bicheon cold yapılandırması iki şekilde olur..

birincisi 110 cold 110 fire 110 bicheon..

ikincisi ve en sevdiğim :) 110 fire 110 bicheon 80 cold 30 light olandır..

Firedeki görünmezliği görme haricindeki bütün skiller açılır ve 70lik nuke açılmaz.

bicheon'dan cut blade serisi isteğe bağlı olup 31-54-76-98(diye serisi olan bir skill vardı) seri ismini hatırlayamadım o açılmaz..onun haricindeki bicheon force serisi bile yerine göre gerekli bir skilldir..anlıcağınız bu iki skill harici bütün skillri acınız..

o işe yaramaz denen skilin görevi ; kalkanın phy'defini alir phy attack verir..wizardla pvp yaparken çok işe yarar :wink1: ben warriorla vs atarken bile kullanıyorum orası ayrı..

bilakis fire wall'da gerekli bir skilldir şöyleki..bu skili aldığınızda kd-kb yemezsiniz..bilmem anlatabildimmi..

cold ve light'a gelince anlatmaya gerek bile duymuyorum..

iyi forumlar

Yukarı Alt