güzel emeğine sağlık ben şunu cok merak ediyorum 90 LWL A FF Bİ FULL İNT NUKE HER YÖNDEN EN İYİ YAPILANDIRMA NE OLUR ? Ö.M atarsanız cok sevinirm :wink1:

earth fire protection her şekil açık olması lazım ..

windless spear seriside açık olması lazım

gerisi fena değil

Journalist

Aileden
Xanthos demiş ki:
Flame Devil Force ve Flame body serisinin neden kapalı olduğunu merak ettim,açıklama yapılabilir mi lütfen?
full int olacağı için zaten fazladan mag. defans olacaktır kapalı olması zorunlu değil isteyen açabilir nuke atarkende phy damage de fazla bir işe yaramayacağı için gereksizdir sp den tasarruf yoksa herbiri azda olsa çokda olsa işe yarar :P

ARKO demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Flame Devil Force ve Flame body serisinin neden kapalı olduğunu merak ettim,açıklama yapılabilir mi lütfen?
full int olacağı için zaten fazladan mag. defans olacaktır kapalı olması zorunlu değil isteyen açabilir nuke atarkende phy damage de fazla bir işe yaramayacağı için gereksizdir sp den tasarruf yoksa herbiri azda olsa çokda olsa işe yarar :P
Benim düşüncem ve tecrübem tam tersini söylüyor :)

Örneğin, silah skillerini kullanırken %9 Flame devil Force(pasif) ve %9 da Flame Body serisinden phy atak gelir. Toplam %18'lik bir phy vuruş gücü ekler,küçümsenecek bir rakam değildir. Açılması gereken skillerdendir.
Black Rain demiş ki:
Combolar yerine Heuskal Spear Series in açılması daha iyi olurdu :wink1: ^^
bu yoruma da aynen katılıyorum :)

Emeğin için teşekkürler ARKOcum ^^ :kalp:

Journalist

Aileden
ty :kalp:

bunlar zaten oyuna yeni başlayan ve hiçbirşey bilmeyen kullanıcılar için kafasında bir taslak oluşsun diye yapıldı hepsini pvp ye sokup yarıştırmayacağız zaten oyunu bilen adamın kendi stratejisi vardır ve ona göre yapılandırma oluşturur ayrıca bence combo lar çok önemlidir atak sayısı fazla olduğu için cold imbue ile daha çok dondurur ve adamı yavaşlatır üstünüz sağlam ve elinizde en az +7 bir silah var ise o comboların tadını o zaman anlarsınız ^^

KaMpF_KeKs demiş ki:
güzel emeğine sağlık ben şunu cok merak ediyorum 90 LWL A FF Bİ FULL İNT NUKE HER YÖNDEN EN İYİ YAPILANDIRMA NE OLUR ? Ö.M atarsanız cok sevinirm :wink1:
nuker olarak ben Fire/Force/Lighting(yada Heuksal isteğe bağlı) öneririm.

yahu bu ARKO sadece konu açmak için yapılandırma uyduruyor arkadaslar ..
1. fire spear yapıoyosun en önemli şey phy atack ,phy atack buff kapalı :s
2. cold nukelerı iş görmez boşuan sp :) asıl ıstege bağlı bunlar olmalı
3.madem heuksal puff skılı (mag def) açılmayacak ne demeye weapon skillerını açıyosun?
4. mag def + fire wall nasıl kapalı olur aklım almıyo :S
5. passive phy atack veren skill bile kapalı charın heuksal skıllerı en onmlı skillerı olmasına ragmen
Kısacası arkadaslar bu kardeşimiz bı seyden çakmıyo bütün buıldleri böyle hepsi hikaye ... başka yerde bunları söyleme aman adama gülerler:)))

liberator demiş ki:
3.madem heuksal puff skılı (mag def) açılmayacak ne demeye weapon skillerını açıyosun?
5. passive phy atack veren skill bile kapalı charın heuksal skıllerı en onmlı skillerı olmasına ragmen
Kısacası arkadaslar bu kardeşimiz bı seyden çakmıyo bütün buıldleri böyle hepsi hikaye ... başka yerde bunları söyleme aman adama gülerler:)))
xDD :thumbsup: Kardesm mod basvurusunda bulun sen :D

DontCry4DieD demiş ki:
liberator demiş ki:
xDD :thumbsup: Kardesm mod basvurusunda bulun sen :D
:headbang: nese:
Allah tan snow açık:...
Sağolasın DontCry4DieD

Brave_ChiLD demiş ki:
iyi bi yapılandırma bizim server de vardı böyle bir car seti saglam olunca zor yatıyordu. :coffee:
en azında mag puff ve phy atack skıllerı acıktır ayrıca fire spear charının pvpde cok avanbtyajı vardır cok ustun bır chardır fakat skıllerı boyle dandık olmamak koşuluyla
szn sw dekı char muhtemelen fire spear gibi fire spear dır bole dandık deıl :D:D

Yukarı Alt