size bişey diyimmi madem bi rehber hhazırlıyosunuz sadece skilleri koymakla olmaz rehberine tmm gene skilleri koyarsın ama insan bi detayını açıllar eder resmen bi resmi kopyalayıp yapıştırmış gibi olmuş. benim düşüncem bu!

valla hocam 96 full farm çarım var 220 k sp var şuan. ligth kapatıp bunun gibi yapmayı düşünüyorum. bakalımlıgth olmadan nasıl olucak

Bu Yapılandırmayı Yaptım 24 Lvla Kadar Yorumlara Göre Kötü Devam Edebileceğim Yapılandırma Var Mı FireLightColdda Olabilir. Ama Fire cold Olcak ( AYRICA : BİCHEONUm ):)):):

ThePrestige

Bilgiliyim
temha123 demiş ki:
size bişey diyimmi madem bi rehber hhazırlıyosunuz sadece skilleri koymakla olmaz rehberine tmm gene skilleri koyarsın ama insan bi detayını açıllar eder resmen bi resmi kopyalayıp yapıştırmış gibi olmuş. benim düşüncem bu!
Katılıyorum. :detective:

Üstad, Fire skillerinde madem Flame Bodyleri açmıycaksın, o zaman Flame Devil Force skillinide açmayıver.
Sonuçda aynı görevi görüyorlar, sadece 1 tanesi aktif ve 1 tanesi pasif, ama bunların 2 side FF olunca %22 PHY Damageyi artırıyor.

Ben bard-cleric ile Fire/Cold nuker arasında kararsız kalmıstım ama suan Fire/cold bicheonda karar kıldım.Ama skilleri bu builde göre Yapmıyacam mesele Wall serisi hem coldda hem fire.de Çooooookk önemli . Örneğin WArrior geldi kb kd rahatsız mı ediyor.? Çek fire wallı at 2 nuk bakalım ne oluyor.Yada Wizard mı var At crystal wallı light skiliyle ittiremez at nuku haa baktın etkilenmiyor boz kalkanı swordle dal :mrgreen: Benim fikrimdir . Fikirlere ve emeğe saygı fikir paylaşımı güzeldir.. Teşekkür ederim. :beer: :beer:

h&a

rank8
ThePrestige demiş ki:
temha123 demiş ki:
Katılıyorum. :detective:

aynen nuke acmayi dusunuorum ama bunlara bakarak acarsam yaptigimi anlayamiycam

hiç denemedm ama güzel olur gibi denemeyi düşünüyorum güzel paylaşım teşekkürler=)

Yukarı Alt