Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Matzeline demiş ki:
Peki VİP acc alırsak hiç dc yemicezmi serwerdan kaynaklı?
VIP acc sahibi olmadigim icin bilemiyorum ama ne zaman VIP servera baksam EASY gorunuyor buda muhtemelen No DC, NO LAG oluyor..

Peki bu VİP üyeliği aldığım zaman sadece vip olanlarlamı oynucam yoksa yine vip üyeliği olmayanlarıda görebilcemmi

wolke demiş ki:
kardeş msn ekledım senı şu an oyun kapalı fakat vip accalınıyordur umarım bana bılgı verırsen cok gusel olur
VIP ACC alimi- server 'i,ECSro dan tamamen farkli calismaktadir. yani ECSro kapali bile olsa VIP alabilir oynayabilirsiniz.

serkansalman demiş ki:
wolke demiş ki:
kardeş msn ekledım senı şu an oyun kapalı fakat vip accalınıyordur umarım bana bılgı verırsen cok gusel olur
VIP ACC alimi- server 'i,ECSro dan tamamen farkli calismaktadir. yani ECSro kapali bile olsa VIP alabilir oynayabilirsiniz.
okey to o zaman ben senin hesabına parayı yatırırım ancak kafamda şöyle bir soru işareti takıldı
sen bnm charınım ıd sını veya şifresini bilceksın bi sakatlık olmasın sonunda :?:

yaa daha ne kadar beklicem ÖM atıyorum cvp vermiyosun şu msn e gir artık paranı gönderdim neden bekletiyosun

wolke demiş ki:
serkansalman demiş ki:
wolke demiş ki:
okey to o zaman ben senin hesabına parayı yatırırım ancak kafamda şöyle bir soru işareti takıldı
sen bnm charınım ıd sını veya şifresini bilceksın bi sakatlık olmasın sonunda :?:

kemek demiş ki:
yaa daha ne kadar beklicem ÖM atıyorum cvp vermiyosun şu msn e gir artık paranı gönderdim neden bekletiyosun

üzgünüm arkadaslar özel hayatimdaki bir takim aksaklik nedeni ile 1-2 gun msn e ve siteye bakamadim. Benimle olan problemleriniz ve sorunlarinizi en kisa zamanda halledegim..
Wolke dostum bana senin sadece ID'in gerekli Pw gerekmiyor.. yani onu yine sadece sen bileceksin..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt