Merhaba arkadaşlar, bir sorum olucaktı .PTT hesap olmadan TC Kimlik No kullanarak para gönderiliyormu ? Örneğin İstanbuldan Birisi İzmir`de bir şubeye para göndericek ?

Takımı
Besiktas
tc si adi soyadi gonderilicek ptt sube numarasi ptt sube adi felan gerekiyor unutmadiysam

sweetCHIEF demiş ki:
tc si adi soyadi gonderilicek ptt sube numarasi ptt sube adi felan gerekiyor unutmadiysam
Hocam PTT Havele Formunda . Şube Kodu felan göremedim :/

Kendi adin soyadini, adresini, tc kimligini ve parayi alacak kisinin de adini soyadini, tcsini veya hesap numarasini ve parayi hangi il ve ilceden cekecegini yazman yeterli

Takımı
Besiktas
PTT Şubeleri ile para göndermek çok basit ve en az masraflı ödeme seçeneklerinden biridir.
Ödeme yapabilmek için:
Bölgenizde ki PTT şubesine gidiniz.
Görevliye, xxxxxxxxx nolu xxxxxxxxx hesabına para yatırmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Posta Çeki formu nu doldurup işleminizi en kısa sürede ONLİNE olarak yapabilirsiniz.

nette buldum ise yarar ise :P

Arcadia demiş ki:
Kendi adin soyadini, adresini, tc kimligini ve parayi alacak kisinin de adini soyadini, tcsini veya hesap numarasini ve parayi hangi il ve ilceden cekecegini yazman yeterli
Teşekkür Ederim Dostum :thumbsup:
sweetCHIEF demiş ki:
PTT Şubeleri ile para göndermek çok basit ve en az masraflı ödeme seçeneklerinden biridir.
Ödeme yapabilmek için:
Bölgenizde ki PTT şubesine gidiniz.
Görevliye, xxxxxxxxx nolu xxxxxxxxx hesabına para yatırmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Posta Çeki formu nu doldurup işleminizi en kısa sürede ONLİNE olarak yapabilirsiniz.

nette buldum ise yarar ise :P
Aynştayn :D Teşekkür Ederim Dostum :D PTT görevlisine deriz artık xxxx Şubesi :mrgreen:

Yukarı Alt