S.a Arkadaşlar Psroda 45 lw Nuker Charıma Takas Arıyorum 45 lw Blader veya 45+ Bladerle Takas Yapılır Bowcuda Olabilir Foruma Mesaj Atın Ben Hrgü Bakacağım :)

kardeş bende sen onu kas hem nukersin kolay kasabilirsin :) yüksek lwl yap mesela +55 o zmn takas yap bence o zmn daha fazla alıcı bulabilirsin ?!!!!!!!

Kk..Benim 47 Lv Glavie var yüzde 90 veya daha fazla yani 48 de takas edebilirim?

Elimde bir blade nuker var.Fakat bir sorun var ki charın e-maili kullanıcı adı vs.hiç bir bilgim yok.Bu koşula karşılık istediğinden +12 lvl fazla char verebilirim.İçinde 4 m para var.Elinde +5 blade var.Skiller Bicheon 51 Light 50 Cold 50 şeklinde.Yanlış hatırlamıyosam 2.5 k sp vardı.Charın soyulması konusunda bir yamuk olmaz.Eğer ki böyle birşey olursa charını geri verebilirim.Uyarsa ö.m please. ?!!!!!!.

CrimeIce demiş ki:
Elimde bir blade nuker var.Fakat bir sorun var ki charın e-maili kullanıcı adı vs.hiç bir bilgim yok.Bu koşula karşılık istediğinden +12 lvl fazla char verebilirim.İçinde 4 m para var.Elinde +5 blade var.Skiller Bicheon 51 Light 50 Cold 50 şeklinde.Yanlış hatırlamıyosam 2.5 k sp vardı.Charın soyulması konusunda bir yamuk olmaz.Eğer ki böyle birşey olursa charını geri verebilirim.Uyarsa ö.m please. ?!!!!!!.
Ya Abi O Zaman Translate yi Bilmiodum Ne Nedir Salladım :D

fatihy93 demiş ki:
CrimeIce demiş ki:
Ya Abi O Zaman Translate yi Bilmiodum Ne Nedir Salladım :D

Pardon Ya yanlış Anlamışım Kabul Abi mailto:[email protected] u ekle :) konuşalım !!!

Yukarı Alt