Genellikle oluyor bu ve saat 11 gibi acılıyo server. :?! Bakalım bugün ne olacak. Bi an önce acılsada artık rocta kasmaya başlıyayım :twisted:

saolun arkadaşlarda benim anlamadığım sabaha karsı 6da chardan cıktım ve yattım uyku tutmadı tekrar kalktım ve bi baktım check var. check bittiği gibi oyuna girdim 2yan char üstü item dolu ve bankadaki herşey ile chrın üstündeki herşey, iğneden ipliğe kadar herşey yok olmuş :cry: :cry: :cry:

Jacabo demiş ki:
saolun arkadaşlarda benim anlamadığım sabaha karsı 6da chardan cıktım ve yattım uyku tutmadı tekrar kalktım ve bi baktım check var. check bittiği gibi oyuna girdim 2yan char üstü item dolu ve bankadaki herşey ile chrın üstündeki herşey, iğneden ipliğe kadar herşey yok olmuş :cry: :cry: :cry:
Check sırasında itemlerin silinmiş olabilir.Çok kötü bir durum.İnş. düzelir.

Geçmiş olsun başer ya üzüldüm gerçekten weilert midir nedir o adamla konuş belki yaparlar(tam nası yapacaklarsa...

Sr0c4n demiş ki:
Jacabo demiş ki:
charım soyulmuş 8O 8O 8O :cry: :cry: :cry:

GeÇmiş oLsn...
teşekkürler dostum :cry:

Mumya demiş ki:
Geçmiş olsun başer ya üzüldüm gerçekten weilert midir nedir o adamla konuş belki yaparlar(tam nası yapacaklarsa...
yui ile görüşmeye calıştım bana bizim bi bilgimiz yok ama ben bi oceana sorayım dedi. oda bilmiyomuş :evil: :evil:

Yukarı Alt