Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
uncontrolled demiş ki:
ya burda yeni account almaya gerek yoq ki benim arkadşım isrodaki acc siyle burda oynuyabilior kullanmadı bi acc wardı onu kullanıor birde şey sorcam sizce yeniden indirmek gerekirmi oyunu :S eğer öleyse kötü olur ya :lol: kota yı full doldurdum da :lolmuch:

Yanlış bilgi verme öyle bişey olamaz.İsrodaki acc ile girebilsek eu charlarımızla da oynayabiliriz.

Ayrıca clienti downlod etmiycez.Update şeklinde gelecek.max 10 dk sürecek.

inşallah açılırda sro hayatım boyu kullanamadığım sun+9 umu takarım artık :lol:

beyler herseyin cevabı bende kanıt MR.Chan ve setrade == gelecek yenilikler :yeni event setrade de ing olanlar okusun : dc problemi ve digerleri cözüldü : acc ler duruyor silk alanlar da üzülmesin dedi : download istemiyo clientten kendi yapacak update bir de oyunun kurucusu MR.Chan 2 gün içinde acılır cevabını verdi ama acılmassa bana sölemeyin ben onun dediklerini yazıyorum:) : yeni skill ler var ve son olarak server kapasitesi 2000 oldu yetermi bu kadar acıklama ?:D

Yeni skiller geldi ise cold açmanın yararlarını göreceğim heralde.Çok iyi oldu bu.Teşekkürler.Sevindiricihaber buna denir.Birde silk verselerdi tam süper olacaktı :lolmuch:

bakın bana suc atmayın arkadaşlarla MR.Chan a yolladıgımız cince bir mail sonucunda elimize bunlar ulastı yani bazıları olmassa bana laf söylemeyin ben server sahibinin yalancısıyım

Bnm char full ıntti..Bnm gibi biçok arkadaşta bilir psro da Full ıntler ezik kalıoduk..Ancak yeni, skiller gelirse muhtemelen SHOW SHİELD de gelicek ve oyunda ınt ve str ler dengelenmiş olucak..Oyunun tadı daha çok artıo....Artık Sro u iyi bilen,, parmakları çalışan kazanır Wink

KolerA demiş ki:
Bnm char full ıntti..Bnm gibi biçok arkadaşta bilir psro da Full ıntler ezik kalıoduk..Ancak yeni, skiller gelirse muhtemelen SHOW SHİELD de gelicek ve oyunda ınt ve str ler dengelenmiş olucak..Oyunun tadı daha çok artıo....Artık Sro u iyi bilen,, parmakları çalışan kazanır Wink
extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk hmm hmm hmm hmm hmm

we are working on the server for no laggs and no dcs and then maybe europa update coming and lvl 80 skills ! And again > No we dont make all lvl 90!

Adam bunu diyor:D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt