Öncelikle herkese merhaba
Uygun fiyatli PSP Fat veya Slim ariyorum. Hic cizik olmayacak gibi bir takintim yok kullanimdan dolayi bazi kilcal cizikler olabilir tabiki asiriya kacmamali ekraninda farkedilmeyecek en fazla 3 pixel sorunu olabilir. Tercihim white ama black de olur. Versiyon sorun degildir. Yaninda kart olmayabilir. Hicbir aksesuarda olmayabilir. Sadece alet calisir durumda ve SORUNSUZ olmali. Eger bu özelliklerde UYGUN fiyatli bir PSP'm var diyorsaniz hemen benimle iletisime gecin.

Tesekkürler,

Nesquik

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu bende istiyorum 3000'lerden kaç para acaba 2.el fiyatları bir de go çıktı bunlar bayağı ucuzlamıştır.

bende var bitane 3004 mavi renkli 1 haftalık cp clup geldi 16 gb hafıza kartı var 2 tane orjinal umd oyun var ve 15 kadar seckin oyunlar var psp içinde ve 20 lira verip versiyon attırrıdm 5.03 gen c full + 20 tl ve plastik koruma kabı aldım ve ekran sticker aldım ekranına hiç biyerinde çizik yok 350 tl verebilirim kutusu garantisi var 2 yıl

Malesef o kadar yüksek fiyatli bir alet tercihim degil hevesimi alayim zaten kenarda durucak o yüzden ucuz kullanilir durumda olan bir alet tercihim yinede teklifiniz icin tesekkürler.

@extraloob
Evet go cikti ancak aldigim duyumlara göre psp sevenlerin bir kismi aletten memnun kalmadi. Burada sifir bir PSP 140€ go cikmadan önce 180 € idi

Yukarı Alt