Sayın yetkililer,

" Photoshop Üzerine Herşey " adlı bölümdeki alt forumlardan biri olan " Photoshop Download Merkezi " yanlış yazılmış. " Photoshop... " yazılması gerekirken " Photshop... " yazılmış. Düzeltilmesini talep ediyorum. Link aşağıda..

viewforum.php?f=482

Saygılarımla,
LockedBoy..

Birşey değil. Bu arada birşey daha belirtmek istiyorum. Site saati hâlâ yanlış. Bunu birkaç kez söyledim. Bahsettiyim şey saat ayarları değil. Sadece aşağı yukarı bir 15dklık gerileme söz konusu site saatinde. Belirtmek istediğim şey bu. =)

np teşekkür etmek değil no problem yani bunların önemsiz oldugu anlamındada kullanılabilir, ki ben emre611967 ` nin yorumunu savunmuyorum ayrıca mesaj kasma konusunda haklısın.

Cümlemi dügün okusaydın ki eğer np'nin başka anlamlardada kullanılabileceğini belirtmiştim, ilk gaflete düşen sensin ; ''Sana teşekkür etmemiştim'' yorumun ile.

@Quantum
Normal üyelere saygı göstermeyip sadece moderatörlere oynuyorsun. Bu mesajımı bir uyarı olarak kabul etmeni, ve davranışın tekrarı halinde ceza alacağını bilmeni istiyorum.

JasonWalker demiş ki:
@Quantum
Normal üyelere saygı göstermeyip sadece moderatörlere oynuyorsun. Bu mesajımı bir uyarı olarak kabul etmeni, ve davranışın tekrarı halinde ceza alacağını bilmeni istiyorum.
Eger siz boyle dusunuyorsaniz bilemem ama tamam bundan sonra daha dikkatli olacagım.

Yukarı Alt