..vv.. by cihan ..vv..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

farklı boyutlarda hazırladım katmanlar birbirleriyle uyumlu ancak yazılara çokta önem vermedim.
neden buraya koydum: çünkü koyulmasını istediğiniz bölüme koydum ancak hiçbir yorum alamadım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
-..Un~BoRn..- demiş ki:
..vv.. by cihan ..vv..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

farklı boyutlarda hazırladım katmanlar birbirleriyle uyumlu ancak yazılara çokta önem vermedim.
neden buraya koydum: çünkü koyulmasını istediğiniz bölüme koydum ancak hiçbir yorum alamadım.
Yaptıklarının tamamen kendinden çıkması gerektiğini biliyorsundur umarım. ".psd" Halleri varmı elinde :coffee:

-..Un~BoRn..- demiş ki:
ewet hepsini ben yarattım onların ama psdleri yok bunları tutmak aklıma gelmedi :oops: summer5: :!!&%&!
Yalana hiç gerek yoktu hacım, eğer öncedende yaptıysan şimdide yapabilirsin, .psdleri'ni görelim bakalım. :headbang:

Metover demiş ki:
-..Un~BoRn..- demiş ki:
ewet hepsini ben yarattım onların ama psdleri yok bunları tutmak aklıma gelmedi :oops: summer5: :!!&%&!
Yalana hiç gerek yoktu hacım, eğer öncedende yaptıysan şimdide yapabilirsin, .psdleri'ni görelim bakalım. :headbang:
yapıcam! tmam... ama neden direkt olarak yalanla suçluyorsunuz ? reklam vermek gibi olmasın ama daha önceki silkroadmaxtada bu şekilde bir olay vardı ordada imza yapıyordum. bir üyeyle tartışmam yüzünden sürlei banlandım hala açılmadı 2011de açılacak. ama yapıcam tekrar yapıcam...

-..Un~BoRn..- demiş ki:
..vv.. by cihan ..vv..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

kasma kendini boşuna konunada yazdım sen YAPMAMIŞSIN BUNLARI
elinde .psd side olamaz çünkü imza anlatımlarından kesip almışsın üstündeki yazıyı bile editlemeye ihtiyaç duymadan yayınlamışsın(editlesen bile yine senin yapmadığın anlaşılırdı)

al buda konuna verdiğim cevap...
Xray demiş ki:
Bunları sen mi yaptın gerçekten? Yoksa çaldın mı? Daha çok 2.si olmuş gibi...
(niye suçluyosun demeyin kanıtım aşşada)
http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=stalker+enve#/d1kozbv

Kısa bir süre önce başladım ilk çalışmalarım beğenirseniz :kalp:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

@Lemus çalışma çok güzel olmuş eline sağlık..

hep istediğim şeydir ps ile uğraşmak :D video işini beceriyorum fakat bunu çözemedim :D olacak arkadaşlara hayırlı olsun başarılar ^^

Yukarı Alt