Bende bu arkadaşın yaptıgı gibi yaptım. Nasıl yaptıgımı acıklıyım. Faceye girip Kapak fotomun ss aldım. Sonra photoshop u acıp o ss üzerinde ismime stroke efek verdim tamam oldu. sonra sadece ismimi o fotograftan aldım kapak fotomun orjinal sade halina yapıştırdım ismimin oraya dogru ama ismim beyaz olarak görünüyor halen yaptıgım strokede ismimin arkasında kalıyor. Nasıl aynı birleştiricem ?

Maynard* demiş ki:

Kardeş anladığım kadarıyla facebooktaki profilin var ya onu print yapıcan paintten masaüstüne kaydedicen. Sonra ps'de açıcan onu. İsminin tam üstüne gelip oraya kendi ismini üstüne yazıcan. Fontunu felan ayarlıycan. Ondan sonra arkada sırıtmaması için yazıyı yazdıktan sonra sağ taraftan text var ya yani ismini yazdığın layer ona iki kere tıklayacan. Grassian blur açılcak yanlış hatırlamıyorsam. Sonra ordan stroke mi ne var onu seçicen Yazının yanlarını dolduracan. Gereksiz yerleri silecen. bu kadar

tamam ben kendi ismimi stroke yaptımda kapak fotosuna ekleyince yaptıgım storeke arkaplanda kalıyor isim gene beyaz gözüküyor ?

Zaten beyaz kalacak dikkatli bakarsaniz verdiğiniz örnekte de gokhan doğru yazısı beyaz.

Benim stroke tamamen arkada kalıyor Normal bi kapak fotosu koymuşsun gibi. İsim gene aynı beyaz. Bir şeyi yanlış yapıyorum ama neyi. Biriniz halletse şu işi ?

ps de yardım istiyorsun kelimelerle resmini anlatmaya çalışıyorsun bence başlamamalıydın ps ye

NoMoreLove demiş ki:
Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
ps de yardım istiyorsun kelimelerle resmini anlatmaya çalışıyorsun bence başlamamalıydın ps ye
Tamam.
Taner haklı insan şuraya bi ss koyamiyorsa ne ps ile ne de face ile ugrasmasin.

Stroke efektini genisletirsen arkada gözükür..

zamanında şu kapak fotoğrafıyla delirtmiştim milleti görünce duygulandım hahahahahaha :lol:

Yukarı Alt