Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bildiğiniz gibi şu 6pack olayına fena sardım haftada 2 gün yüzme 2 gün body building yapıyorum bu bağlamda vücudum gayet şekle girdi fit bir hale geldim ama bazı günler sigara alkol ve sexte hayatımda bolca olduğundan anormal yorulmaya başladım bir gün hayvan gibi kasıyorum ertesi hafta deliler gibi yoruluyorum tam tempoda gidemiyorum belki gece hayatı böyle bir etki bırakıyor ama bunu hafif katkı maddeleriyle aşabilirim diye düşünüyorum.

Kısacası Protein almam lazım daha önce kullanmış olanlar önerilerini yapabilirler mi her spordan önce 1 sütle karıştırıp içebileceğim toz halinde hangi proteinler var.

6Pack çıkıyor az kaldı azzzz :dance:

Yıllar önce Bulk kullanırdım body'e giderken acaba gene ondan mı alsam yoksa yeni trendy başka şeylerden mi alayım.

Birden bırakınca çok kötü oluyo gerek yok bunlara ya bol bol peynir altı suyu falan al hocam bunlar yerine

Aman abim bilmemde bazıları var balon gibi yapıyo :D Tabi bir süre calısmayınca protein ters tepki yapıp yağ yapmaya baslıyor sonucundada Türk kası ortaya cıkıyor bunları alınca iyice calısman lazım sanırım.

Ben haftada 5 gün body+1 gün halısa ile devam ediyorum,protein tozları vs bence vücut oturmadan gereksiz besinine uyku düzenine dikkat etmelisin abi,bu tip ürünler asla gerçek besinlerin yerini tutmazlar.

Her sabah kahvaltını peynir-zeytin-bal ile yap ama sakın çay içme .akşam yatarkende ballı süt iç.bu protein tozlarını fazla önermem bunlar hormon gibi birşey.balon gibi şişiriyor.kas yapcaksanız hormonlu olmasın orjinal olsun summer3:

Barzo

Cevizleri güzelce dövüceksin balla macun kıvamına getirip süte karıştıracaksın püfff değme keyfine :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DukeNukem demiş ki:
Her sabah kahvaltını peynir-zeytin-bal ile yap ama sakın çay içme .akşam yatarkende ballı süt iç.bu protein tozlarını fazla önermem bunlar hormon gibi birşey.balon gibi şişiriyor.kas yapcaksanız hormonlu olmasın orjinal olsun summer3:

balon gibi şişiren şeylerden istiyorum doktorlar hayır şişirmiyor ilk 10 gün bir şişme oluyor sonrasında geçiyor demişler bir deneyelim varmı bildiğin bir isim yoksa bu konuda bir doktor var mı gidip konuşayayım :muck:

calislarda alp eczanesi var ben oraya gittim Nutri Weg denilen protein tozunu kullaniyorum ve body e basladim inanilmaz derecede sisirme oluyor suanda orda diyetisyen var gidip konusabilirsin herseyi ben birazdan gidecegim.

extraloob demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

balon gibi şişiren şeylerden istiyorum doktorlar hayır şişirmiyor ilk 10 gün bir şişme oluyor sonrasında geçiyor demişler bir deneyelim varmı bildiğin bir isim yoksa bu konuda bir doktor var mı gidip konuşayayım :muck:
bady ci bi arkadaş öyle diyordu .siz doktorla görüşün yinede.

EliteTurk

Aileden
Arkadaşımın babası gençken bu protein haplarından kullanıyormuş body yaparken şuanda adam 45 yaşında spor u bırakmamış hala yapıyor ama eskisi kadar değil fakat bir görsen hacım salmış bütün kaslar resmen sarkıyor daha yaşı 45 fazla da değil nedenini araştırmış bu haplardan dolayı demiş doktor, birde steroidin iğnesi varmış onuda arkadaşları kullanmış erkeklik hormonunu fazlasıyla salğılayan bir iğne onları gördüm onların hali daha feci.. :curtain:

Herşeyin doğalı makbul hatunun bile bir doktora başvur derim. :kalp: :oldie:

EliteTurk demiş ki:
Arkadaşımın babası gençken bu protein haplarından kullanıyormuş body yaparken şuanda adam 45 yaşında spor u bırakmamış hala yapıyor ama eskisi kadar değil fakat bir görsen hacım salmış bütün kaslar resmen sarkıyor daha yaşı 45 fazla da değil nedenini araştırmış bu haplardan dolayı demiş doktor, birde steroidin iğnesi varmış onuda arkadaşları kullanmış erkeklik hormonunu fazlasıyla salğılayan bir iğne onları gördüm onların hali daha feci.. :curtain:

bkz. arnold schwarzenegger

Whey protein, kesinlikle tavsiye ederim, ben de body building sporuyla ilgileniyorum ve yaklaşık 2 senedir kullandığım bir protein, çileğimsi tadı daha da güzel bir tat sağlıyor, bir araştır derim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
EliteTurk demiş ki:

adam gelmiş 70 yaşına daha ne bekliyordunuz ki 50 yıllık hayatı boyunca dünya vucüt şampiyonu olarak gezdi :coffee:

extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:
EliteTurk demiş ki:

adam gelmiş 70 yaşına daha ne bekliyordunuz ki 50 yıllık hayatı boyunca dünya vucüt şampiyonu olarak gezdi :coffee:
Bu Arnold'a böle demen bir hakaret resmen adamın yaşadığı zamanları imkanı düşünün birde adamın 15yaşındaki fotolarada bakmanı tavsiye ederim ve şuan ağırlık kaldırdığı zaman biceps'leri çoğu sporcuya taş çıkartır :thumbsup:
@Extraloob
Okan abi whey protein almanı öneririm protein tozlarının zararı yoktur bunları araştırırsanız kendinizde bilirsiniz zaten.
Ama beslenmene alkol'e devam ettikçe çok uzun zaman alır istediğini yapmak...
Birde yorgunluk hissediyorsan tempo ağır geliyorsa Protein tozu ile Animal Pak öneririm bunları zaten araştırırsanız zararlı olmadığını vucüddada bulunduğunu farkediceksiniz:)
3 Öğün değil bölerek 6 öğün yemeye çalış Klasik neskafe iç şekersiz yağ yakımını hızlandırır antremandan önce güç verir yeşil çayda öle:)
daha çok yazardım ama aklıma gelenler bunlar :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
whey protein tozu çıkıp bir bakayım şimdi teşekkürler bir sounuca vardık sonunda :muck:

Yukarı Alt