Beyler Vücut Geliştirmek İçin Bi salonu Gidiorm Ordaki Hoca Protein Tozu Önerdi Saglıga Zararı Varmıdır?

Böbreklerini aşırı derecede yorar gereksiz.
Günde 3-4 tane yumurta ile takviye etmen daha sağlıklı bol bol karbonhidrat tüketmen daha sağlıklı ilaç kullanımı sonrası oluşan kas yapısıda farkediyor. (sabah 2 tane birisinin sadece beyazı/akşam 1-2 tane sadece beyazı) kalan sarılarıda patates ile bitlikte salata yada püre vs. şekilde tüketirsin.
Sabır şart ^^

Absence

Zararı var tabi yanlız onunla sadece kas geliştiririm diye düşünme valla şişer dombili olursun

Boyum 1.87 Civarı kilom 60 Kilo Almak İçin Gidiyorum Saten :wink1: İlaç Kullanmayı Sevmem Saten Yumurta Olayını Uygulamaya Çalıscam Pek Aram Deildir Onla Ama Kilo Almak İçin Yapcaz...

Absence

SaIideJaraRufu demiş ki:
Boyum 1.87 Civarı kilom 60 Kilo Almak İçin Gidiyorum Saten :wink1: İlaç Kullanmayı Sevmem Saten Yumurta Olayını Uygulamaya Çalıscam Pek Aram Deildir Onla Ama Kilo Almak İçin Yapcaz...
Tam benim boydasın lakin benim kilo 70-73 civarı gidip geliyor makara:

Absence demiş ki:
Zararı var tabi yanlız onunla sadece kas geliştiririm diye düşünme valla şişer dombili olursun
eğer kilo aldırıcagından eminsen ben yarın baslıyım ben :roll:

sezzerx demiş ki:
Böbreklerini aşırı derecede yorar gereksiz.
Günde 3-4 tane yumurta ile takviye etmen daha sağlıklı bol bol karbonhidrat tüketmen daha sağlıklı ilaç kullanımı sonrası oluşan kas yapısıda farkediyor. (sabah 2 tane birisinin sadece beyazı/akşam 1-2 tane sadece beyazı) kalan sarılarıda patates ile bitlikte salata yada püre vs. şekilde tüketirsin.
Sabır şart ^^
katılıyorum ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaIideJaraRufu demiş ki:
Beyler Vücut Geliştirmek İçin Bi salonu Gidiorm Ordaki Hoca Protein Tozu Önerdi Saglıga Zararı Varmıdır?

doktora danışmadan kesinlikle hayır diyorum protein tozuymuş yahu hergün 5 yumurta iç olay bitsin işte :mrgreen:

Ben sana olayı anlatayım dostum. Protein tozunun zararı olduğu gibi birçokda faydası var. Mesela Bodydesin 1 1.5 saat çalıştın. O tozu sütle karıştırman daha yararlı. Bir pet şişeye yaptın. Body çalıştıktan sonra bunu içersen en fazla bir 10dk içinde senin bütün yorgunluğunu alır. Hiçbir şekilde yorgunluğun kalmıyor. Bu tozların amacı daha fazla spor yapmanı sağlamak.

JetHomme demiş ki:
Ben sana olayı anlatayım dostum. Protein tozunun zararı olduğu gibi birçokda faydası var. Mesela Budydesin 1 1.5 saat çalıştın. O tozu sütle karıştırman daha yararlı. Bir pet şişeye yaptın. Budy çalıştıktan sonra bunu içersen en fazla bir 10dk içinde senin bütün yorgunluğunu alır. Hiçbir şekilde yorgunluğun kalmıyor. Bu tozların amacı daha fazla spor yapmanı sağlamak.
Budy? Ebuddy? Artiz ne arar la bazarda :P

Yukarı Alt