Ctrl + Alt + Shift +F8 tuşlarına aynı anda 1 kaç kez basarak trojen olup olmadıgını ögrenebilirsiniz.

Eger Ekranınıza bir Password Satırı gelirse bilinki Pc nizde Trojen vardır ve bu şifreyi sadece size trojenı gönderen kişi biliyordur. eger o parolayı bulursanız Format atmadan Trojenden kurtulabilirsiniz.

......

Dostum bu Yönemi nerden bulduysan Kim söylediyse kandırmış :D 5 bin kişi denesin birşey Çıkmaz ancak sn o kısa yolu bir şeye atamassan :D

Bnce Yanlış Bilgi Kilit

bende trojan programı va r trojanı actım kendi pc de ama yine bişi olmadı o kadar virüs var ki pc de ama genede cıkmıyor :D

Prestij

Tanınıyorum
Bu konuda sizlere CCleaner i önerebilirim. Koruma programlarınızın algılayamadığı zararlı yazılımları bu program sayesinde engelleyebilirsiniz. Ayrıca sisteminizdeki tüm gereksiz artık dosyaları silebilir, sistemi kullanırken geride bıraktığınız izlerinizi silebilir, kayıt defteri (regedit) teki hataları düzeltebilir, program ekle/kaldır dan silemediğiniz kayıtları silebilirsiniz. En can alıcı özelliğide vahsettiğim gibi başlangıçta çalışan zararlı yazılımların çalışmasını engelleyebilmeniz. İnanın virüs programından daha çok işime yarıyor, her PC de olması gereken kaliteli ve ücretsiz programlardan.
Link : http://www.inndir.com/CCleaner-23516p.html

Arkdaslar yanlıs bilgi ile Sitemizde yer alan bu konularda tecrübesiz arkdasları yönlendirmeyin.
O Dediğin sadece Golden Keyloger gibi Pc kurulumLu keylogerler içindir. Ve onu Zaten görmen Kolaydır.

Trojenlerin genel olarak ele aldıgımızda Hiç biri Bir Kısa Yol tusu ile ekrana çıkmaz Direk olarak Host & Maile Gönderir verileri.

Yukarı Alt