Orda belirtiğim gibi Acaba Bİlen Arkdaşlar ve Modlar yardım ederse Bize Bi program nası yapılır resimli yada vidio biçiminde anlatsa Sewinirim

Program yapmanın herhangi bir mantığı yoktur. Programlama dillerini öğrenmen lazım.. 10 dkda program yazılmaz. :wink1:

JasonWalker demiş ki:
Program yapmanın herhangi bir mantığı yoktur. Programlama dillerini öğrenmen lazım.. 10 dkda program yazılmaz. :wink1:

Doğru diosun AMA peki sen bana Dİllerini Özel Mesajda Anlatsan

İlk yaptığım programda Senin adını Koycam

Morwena

Buralıyım
ehuahau visual basic için adamlar kitap yapmış :twisted:
bu kadar kolay olsa adamlar mesajla öğretirlerdi :mrgreen:

jacabo2 demiş ki:
JasonWalker demiş ki:

Doğru diosun AMA peki sen bana Dİllerini Özel Mesajda Anlatsan

İlk yaptığım programda Senin adını Koycam
Burdan yazayım;
Delphi, C# , C++ , Visual Basic 6 , Autoit.

En basiti ;
Autoit
En zoru ;
C++

sana 10 saniyede program yazma dersi verem javada :D

class HelloWorld {

public static void main(String[] arg) {

System.out.println("Hello World!!!");

}

}

bunu aynen kopyala ve de komut satırından javac HelloWorld.java de. Eğer hata verirse java nasıl yüklenir ona bakarsın ve de düzgün yüklediğinde bir şey vermeden senden komut bekler. Sonra java HelloWorld diyince ilk programını yazmış oluyorsun :D

thx to Belgther!!!

Yav abi diline hakim olamadınmı :D

kardeş bu arada, programlamacılık uzun süre, deneyimle kazanılan birşeydir. 30 saniyede programlamacı olunsaydı, sokakta hammaldan çok programlamacı gezerdi :D

belirsizzzzz

Aileden
Program yapma Autoitle başla sonra visual basic e geçersin porgram editlemek felan istersen pe explorer tavsiye ederim =)

Program nasıl yapılır: Pascal, Basic, C, C#, C++, Java, Java Script, Cobol, Perl, Python, Ada, Fortran, Delphi, Ajax bunlardan biri yada ikisi öğrenilir. Sonra benim program ne işe yaracak? denilerek kağıt üzerinde adımlar tek tek hesaplanır ve yazdığımız program genelde çalışmaz bir yerinde eksik kod yada bişey vardır işte. Site site gezilir şöle böle oldu napacam denir.
İşin içinden çıkılamaz, hemen bir üniversite kazanılır, programcılık okunur 4 + 1.
Kafada saç kalmaz.
ohh mis..

metalmilita demiş ki:
Program nasıl yapılır: Pascal, Basic, C, C#, C++, Java, Java Script, Cobol, Perl, Python, Ada, Fortran, Delphi, Ajax bunlardan biri yada ikisi öğrenilir. Sonra benim program ne işe yaracak? denilerek kağıt üzerinde adımlar tek tek hesaplanır ve yazdığımız program genelde çalışmaz bir yerinde eksik kod yada bişey vardır işte. Site site gezilir şöle böle oldu napacam denir.
İşin içinden çıkılamaz, hemen bir üniversite kazanılır, programcılık okunur 4 + 1.
Kafada saç kalmaz.
ohh mis..
güzel anlatım arkadaş oyun gibi bişi sandı heralde program yapmayı xD

Ulen bizim zamanımızda internet zengin işiydi..
Şu ciğerlere bir sor ansiklopedi tozlarını...

heeeyy hey eski günler ^^

Yukarı Alt