1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Program Listesi


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  Mozilla Firefox 2

  Versiyon 2.0.0.9 : Önceki sürümlerde yaşanan güvenlik sorunları ve tarayıcı problemleri düzeltilmiş bulunmakta.

  Versiyon 2.0.0.8 : Yeni diller eklenmiştir. Güvenlik daha da düzgün hale getirilmiştir.

  Versiyon 2.0.0.7 : Güvenlik güncelleştirmeleri daha düzgün hale gelmiştir.

  Versiyon 2.0.0.6 : Bu sürüm ile birkaç güvenlik güncelleştirmesi yapılmış bulunmaktadır.

  Versiyon 2.0.0.5 : Firefox son güncellemesi 2.0.0.4 ile Internet Explorer'ın malware içerikli urllerden diğer taracıyılara kötü niyetli veri yollama sorununa karşılık bir güvenlik paketi oluşturdu. Bu güncelleme ile hem Firefox hem Thunderbird bu kötü verileri artık almayacak. Tabiki bu güncelleme Internet Explorer'ın dokunulmazlığını sağlamıyor.

  [​IMG]

  Bu güvenlik güncellemesi aynı zamanda tarayıcı göçmeleri, ayrıcalık yükselmesini ve karşı site scriptlemesi gibi konularda da savunma sağlıyor.

  Versiyon 2.0.0.4 : Dünya üzerinde kullanımı gittikçe daha da artan Firefox internet tarayısının bu son güncellemesiyle bir kaç güvenlik açığı giderilmiş ve Windows Vista desteği sağlamlaştırılmış durumda. Güncellemeniz sizin ve internet güvenliğiniz açısından iyi olacaktır.

  Versiyon 2.0.0.3 : Son olarak bir güvenlik açığı tespit edilen Firefox 2'de 21 Mart tarihinde bir güvenlik güncellemesi olarak 2.0.0.3 verisyonu yayınlandı. Açık kodun en önemli artılarından biride bu tür sorunların anında giderilebiliyor olması. Öyle ki, mark@bindshell.net e-posta adresi ile bildiren geliştirici, Firefox kullanıcılarının kendi ağları hakkındaki bilgileri dışarıya aktarılmasına yardımcı olan bu açığı bildirdi ve kısa zamanda da bu açık kapandı. FTP protocol'ü artık daha güvenilir durumda.

  Programın Mac OS X ve Linux yüklemelerine yükleme bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz ...

  Özellikler
  Daha İyi Bir Web Deneyiminin Tadını Çıkarın

  Web'de yapılacak çok şey var. Firefox 2 de bu zamanınızı daha verimli kılacak yararlı özelliklerle dolu.
  Gelişmiş Sekmeli Tarama

  Sekmeleri biz de sizin kadar çok seviyoruz. Bu nedenle Firefox 2 yeni pencereleri öntanımlı olarak sekmelerde açacak. Her sekmenin üstünde bir kapatma düğmesi var. Ama endişelenmeyin. Bir sekmeyi kazayla kapatırsanız Geçmiş menüsüne giderek kapattığınız sekmeyi "Yeni kapatılan sekmeler" alt menüsünden yeniden açabilirsiniz. Artık yer darlığı da çekmeyeceksiniz. Bir sürü sekme açtığınızda, tüm bunların tek bir pencereye rahatça sığmasını sağlamak amacıyla, sekme çubuğunun her iki ucunda kaydırma çubukları belirecek. Ayrıca bir de sağ uçta, açmış olduğunuz sekmeleri listeleyen bir düğme göreceksiniz.
  Oturum Kurtarma

  Web'de bir işle uğraşırken bulunduğunuz yeri kaybetmek acı vericidir. Firefox baştan başlatılmak zorundaysa ya da kapanırsa, onu yeniden açtığınızda kaldığınız yere geri dönersiniz. Firefox'u bıraktığınız gibi bulmanızı sağlayan, yeni oturum kurtarma özelliğidir. Bakmakta olduğunuz sekmeler ve pencereler; formlarda yazmakta olduğunuz şeyler; devam etmekte olan indirme işlemleri; Firefox yeniden açıldığında hepsini bıraktığınız gibi bulacaksınız. Hatta Firefox 2'yi her seferinde kaldığı yerden devam etmek üzere ayarlayabilir ve başlangıç sayfasını açmaktan kurtulabilirsiniz. Böylece artık yerinizi hiç kaybetmeyeceksiniz.
  Yazım Denetimi

  Bazen aceleniz etmeniz gerekir ve bir kelimede önce hangi harfin yazılacağı konusunda tereddüt yaşarsınız. Firefox 2'de bulunan yazım denetimi özelliği sayesinde günlüğünüzde ya da yazışmalarınızda bu tür hatalar yapmaktan kurtulursunuz. Bu sayede daha önemli işleri düşünmeye vaktiniz kalır.
  Arama Tavsiyeleri

  Firefox 2'deki bazı arama motorları aklınızdan geçenleri okuyarak tam olarak ne aradığınızı size tavsiye edebilir. Arama çubuğunda yazmaya başlayın. Tavsiye listesini içeren bir açılır menü belirecektir. (Bu işlem Google, Yahoo! ve Answers.com arama motorlarında geçerlidir.)
  Beslemeler (RSS)

  Haber başlıklarının, bağımsız rock grubu podyaylarının (ing. podcast) ve yavru kedi fotoğraflarının ortak yanı nedir? Bunların hepsi beslemeler aracılığıyla abone olabileceğiniz şeyler. Firefox 2, beslemenin önizlemesini ve abone olma yollarını sunarak, size beslemeler konusunda tam bir egemenlik hakkı verir. Bunun için Firefox'un canlı yer imlerini, bilgisayarınıza kurduğunuz bir besleme okuyucusunu ya da My Yahoo!, Bloglines ya da Google Reader gibi bir Web tabanlı hizmeti seçebilirsiniz.
  Canlı Başlıklar

  Firefox 2'deki canlı başlık özelliği sayesinde gözünüzü takip ettiğiniz o açık arttırmadan ya da herhangi bir teslimattan ayırmayın. Sayfalardaki önemli bilgilerin düzenli olarak güncellenen bir özeti olan canlı başlıklar, bir yer imi etiketi kadar da ufaktır. Sayfadaki bilgi güncellendikçe canlı başlık da güncellenir. Firefox 2'deki bu özelliği denemek için http://www.woot.com konumunu yer imlerinizin arasına alın.
  Bütünleşik Arama

  Firefox aradığınız şeyi bulmanıza yardım eder. Google, Yahoo!, Amazon, eBay, Answers.com ve Creative Commons arama motorları arama çubuğunda yüklü olarak gelir. Web'de nerede olursanız olun, aranacak şeyi girer girmez seçtiğiniz arama motoru size yanıt verir. İstediğiniz zaman arama çubuğundaki menüden yeni bir arama motoru seçebileceğiniz gibi, beğendiğiniz yüzlerce sitenin arama motorlarını da ekleyebilirsiniz.
  Canlı Yer İmleri

  Haber başlıklarını ve günlük beslemelerini Firefox'un canlı yer imleri sayesinde yer imi kenar çubuğunda ya da yer imi menüsünde görebilirsiniz. Tek bakışta beğendiğiniz sitede yayımlanan en son haberleri görüp ilginizi çeken başlığa tıklayarak doğrudan o haberin yer aldığı sayfayı açabilirsiniz.
  Açılır Pencere Engelleyici

  Firefox istenmeden açılan ve sizi canınızdan bezdiren pencereleri engelleyerek gezdiğiniz sayfalarda kontrolü size verir. Firefox'un açılır pencere engelleme sistemi, herhangi bir pencerenin açılması engellendiğinde, bilgi çubuğu ya da ekranın sağ altında beliren simge ile sizi bundan haberdar eder.
  Düzgün Arayüz

  Firefox 2'nin arayüzü tarama deneyiminizde herhangi bir değişikliğe yol açmadan kullanılabilirliği arttırmak üzere yeniden tasarlandı.
  Erişilebilirlik

  Firefox herkes için daha iyi bir tarama deneyimi sunuyor. Buna görme noksanlığı olanlar da dahil. Firefox, DHTML erişilebilirliği sunar. Geliştiriciler hareket engeli bulunanların daha az iş yapmalarını sağlamak için, bir belgede gezmek için gerekli sekme açma ve kapatma sayısını azaltacak sayfalar hazırlayabilirler. Ayrıca Firefox, Microsoft'un Windows için sunulan erişilebilirlik API'si olan Microsoft Active Accessibility desteğini de içerir. Bu destek sayesinde Firefox ile GW Micro's Window-Eyes ve Freedom Scientific's JAWS ekran okuyucuları bir arada çalışabilir.
  Web'de Güvenle Yaşayın

  Web harika bir yer. Ama bazen kötü insanlarla da karşılaşırsınız. Firefox sizi 7 gün 24 saat korumak için tetikte bekleyen hırslı camiası sayesinde casus yazılımları, bilgisayar korsanlarını, hilebazları ve istenmeyen posta gönderen kişileri sizden uzak tutar.
  Yemlemeden Koruma

  Mali bilgilerinizi korumanıza yardım ederek sizi kimlik hırsızlığından kurtaran yemleme (ing. phishing) sistemi, Firefox'un güvenliğini yeni bir düzeye taşıyor. Sahtekârlık şüphesi taşıyan bir siteyle ("yemleme sitesi" olarak bilinir) karşılaştığınızda Firefox sizi uyararak gerçekten aramakta olduğunuz asıl siteyi bulmanız için sizi arama sayfasına götürmeyi teklif edecektir.
  Açık Kaynak Daha Güvenli

  Firefox'un kalbinde, tüm Dünya'ya yayılmış binlerce tutkulu ve deneyimli geliştirici ve güvenlik uzmanı tarafından yürütülen, açık kaynaklı bir geliştirme süreci yatar. Açıklık çizgimiz ve etkin olarak çalışan uzman topluluğumuz, bir yandan ürünlerimizin daha güvenli olması ve daha çabuk güncellenmesini sağlarken, bir yandan da genel güvenliği arttıracak olan ve üçüncü kişiler tarafından sunulan en iyi güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarından faydalanmamızı olanaklı kılar.
  Otomatik Güncelleme

  Firefox'un güncelleme sistemi her zaman en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakar ve yüklenebilecek bir güvenlik güncellemesi varsa sizi haberdar eder. Bu güvenlik güncellemeleri ufak olur (genelde 200 KB - 700 KB) ve sadece ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik güncellemesinin çabucak indirilip kurulmasını sağlar. Otomatik güncelleme sistemi aracılığıyla Firefox uygulamasına Windows, Mac OS X ve Linux üzerinde çalışan 40'ın üzerindeki dilde güncelleme sunulur.
  Casus Yazılımdan Koruma

  Siz açıkça onaylamadıkça, Firefox hiçbir siteye, bilgisayarınıza dosya indirme, kurma ve program çalıştırma izni vermez. Nokta. Yazılım indirirken ya da kurarken bundan haberiniz olacak ve bilgisayarınızın kontrolünü elinizde tutmanız için Firefox size ne olup bittiğini her zaman söyleyecek.
  Özel Veri Temizliği

  Firefox size tarama bilgilerini temizleme olanağı sunar. Bu kolaylığa Firefox'un özel veri temizleme aracına tek bir tıklamayla ulaşırsınız. Evinizde de kullanıyor olsanız, kütüphanede de kullanıyor olsanız, Firefox'taki özel verilerinizi temizlediğinizde bu bilgilerin tamamen yok olduğundan emin olabilirsiniz.
  Tarayıcınızı Kendinize Uydurun

  Firefox'u zenginleştirmek için binlerce yararlı eklentiden istediklerinizi seçin. Bu, Firefox'u kendi tarayıcınız hâline getirmenin en kolay yolu.
  Herkes İçin Bir Eklenti

  addons.mozilla.com sitesindeki binin üzerindeki eklentiden istediklerinizi seçebilirsiniz. Bir Firefox eklentisi alışverişte fiyatları karşılaştırmanıza, yer imlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza, tarayıcınızın bir köşesinde hava durumunu görmenize, günlüğünüze yazmanıza, haberlere ulaşmanıza, müzik dinlemenize; kısacası her şeyi sevdiğiniz tarayıcınızla yapmanıza yardımcı olur. Hatta tarayıcınızın görünümünü bile değiştirebilirsiniz. Düğmelerden renklere ve yazıtiplerine kadar her şey... Bu sayede de tarayıcınız sizin kişisel tarzınıza uymuş olur.
  Eklenti ve Tema Yöneticisi

  Yeni yönetim penceresi eklenti ve temaların idaresini geliştiren bir arayüz sunar. Bu yolla Firefox 2'yi özelleştirmeniz daha da kolaylaşır. Kurun, kaldırın, etkinleştirin, etkisizleştirin... Hepsi tek bir yerde.
  Arama Motoru Yöneticisi

  Artık arama çubuğuna çabucak yeni bir motor ekleyebilir, istediğinizi çıkarabilir ya da bunları dilediğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Ayrıca Firefox 2 kurulabilecek bir arama motoru olan siteleri algılar ve açılır menüdeki tek bir tıklamanızla sizin için bu arama motorunu kurar.

  http://www.tamindir.com/program/11794/M ... efox_2.htm


  Tubecast
  Bilgisayarınızda kayıtlı birçok videoyu toplu olarak ve aynı anda Youtube a ekleyebilmenizi sağlayan, küçük boyurlu bir program.[​IMG]
  Sade arayüzü sayesinde kullanımı son derece kolaydır; tek yapmanız gereken videoları Add Video ile seçmek ve Upload Video ile Youtube opload etmek...
  http://www.tamindir.com/program/17245/TubeCast.htm

  Internet Speed Booster
  Internet Speed Booster, internet hızınızı artırabilen güzel bir yazılım. Yazılım, modem/ağ ayarlarını kendisi yapıyor ve hızınızı artırıyor. Yazılımın diğer özellikleri: ISP tarafından bağlantı kesilmesini önleme Kullanıcıların modem ve sunucu sesini ayarlayabilmeleri Kolayca registry'i yedeklemek Kullanıcıların MaxMTU, RWIN, TTL, Session keep Alive, PMTU ve NDI önbelleğini ayarlayabilmeleri Windows'un varsayılan ayarlarını kolayca geri getirebilme Tüm bağlantı türlerini destekleme (Kablo, LAN, DSL, ISDN, T1, T2, T3, Satellite, Dial-Up) RAM'i az oranda kullanma Tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu bir şekilde çalışma Kullanıcıların TCP/IP ayarlarını kolay bir şekilde yapabilmeleri.
  http://www.tamindir.com/program/9823/In ... 0.0.0_.htm

  DSL Speed
  DSL Speed, bir ADSL hızlandırma programı. Normalde ADSL kullananların en sık karşılaştığı problemlerden biri olan 256K bağlantıda 31kb ile indirmeniz gerekirken 28-29`larda kaldığı görülmüştür. DSL speed bu konuda size oldukça yardımcı oluyor ve bağlantıdaki indirme hızınızı tam olarak kullanmanızı sağlıyor. Ancak bu tam olarak kesin değil. Programın çalışabilmesi için "Normal Optimize" ekranında ki "Process" düğmesine tıklamanız gerekiyor. Böylece program gerekli ayarlamaları yapıyor ve hızlı bir internet sağlamaya çalışıyor.
  http://www.tamindir.com/program/5725/DSL_Speed_3.1.htm


  Mozilla'nın Thunderbird 2
  Mozilla'nın Thunderbird 2 e-posta uygulaması her zamankinden daha güçlü. Postalarınızı düzenlemeniz, güvende tutmanız ve özelleştirmeniz artık daha kolay.

  Akıllı istenmeyen posta süzgeci, entegre RSS okuyucu, çabuk arama ve özelleştirilebilir görünümüyle, hızlı ve kolay olan ücretsiz e-posta aracı Thunderbird son versiyonu 2.0 ile mesaj tagları, yeni görüntü teması, bölüm-geçmiş gezgini, gelişmiş klasör gösterimi ve daha bir çok yeni özellik ile karşımızda.

  Thunderbird 2 Özellikleri:


  Önemli Bilgilerinizi Düzenli Tutun

  Thunderbird 2, başa çıkmakta zorlandığınız gelen kutunuzu hiçbir kesinti yaşamadan daha iyi yönetebilecek özellikler sunuyor. Thunderbird 2 en karmaşık idari ihtiyaçları karşılarken, aradığınızı bulmanızı da kolay kılıyor.
  Gelişmiş Dizin Görünümü

  Thunderbird 2 dizinlerinizi düzenlemeniz ve görüntülemeniz için size çeşitli olanaklar sunar. En beğendiklerinizi, yakın zamanda baktıklarınızı ya da içinde okunmayan ileti bulunan dizinlerinizi isteğinize göre görüntüleyin. Her zaman olduğu gibi RSS ve haber grubu dizinleri sayesinde ilgi alanınıza giren haberlere ulaşabilirsiniz. Thunderbird 2 ayrıca, geleneksel kenar çubuğu yerine dizinleri gösteren açılır menü sayesinde ileti gösterim alanını en üst düzeye çıkarır.

  [​IMG]
  İleti Etiketleme

  Thunderbird 2 iletileri "Yapılacaklar" veya "Biten İşler" gibi sözlerle "etiketlemenizi" sağlar. Ayrıca ihtiyacınızı karşılayacak başka sözleri içeren etiketler de oluşturabilirsiniz. Etiketler kayıtlı aramalar ve posta görünümleriyle birlikte kullanılarak e-postaların daha kolay düzenelenmesi sağlanabilir.
  [​IMG]
  letiler Arası Gezinme

  Thunderbird 2'de aynen tarayıcınızda olduğu gibi "ileri" ve "geri" düğmelerini kullanarak iletiler arasında da çabucak geçiş yapabilirsiniz.
  [​IMG]
  Gelişmiş Arama

  Thunderbird 2, okumakta olduğunuz iletide siz yazarken arama yaparak bu işi hızlandıracak olanaklar sunar. Thunderbird ayrıca siz yazar yazmaz sonuçları gösteren çabuk arama özelliğini taşır.
  [​IMG]
  Kayıtlı Aramalar

  Aynı konu ve metni tekrar tekrar aradığınızı mı düşünüyorsunuz? Thunderbird 2 size bu aramayı kaydetme olanağı tanır. Bu aramayı yeniden gerçekleştirmek için yapılması gereken tek şey, kayıtlı aramalar dizinindeki bu aramaya tıklamaktır.
  [​IMG]
  Thunderbird 2 yeni ileti geldiğinde daha bilgilendirici; gönderen, konu ve ileti içeriğini de kapsayan daha doğru uyarılarla sizi bundan haberdar eder. Thunderbird'ün uyarı sistemi herhangi bir süzgeç devredeyse yeni gelen iletinin hangi dizinde tutulduğunu da bildirir. Dizinlerinde açılan ufak pencereler de içlerindeki yeni iletilerin sayısı hakkında bilgi sunar.
  Sevilen Posta Servislerine Kolay Erişim

  Thunderbird 2 çeşitli Web tabanlı posta hizmetiyle bütünleşmeyi daha kolay hâle getiriyor. Gmail ve .Mac kullanıcıları sadece kullanıcı adı ve parolalarını girerek bu hesaplarına Thunderbird üzerinden erişebilirler.
  [​IMG]
  Postalarınızı Koruyun ve Güvende Tutun

  İletişiminizi güven içinde gerçekleştirmenizi sağlayan Thunderbird'ün gizlilik ölçüleri, Mozilla tarafından daha da sağlama alındı.
  Yemleme Koruması

  Sizi kandırarak kişisel bilgilerinizi ve parolalarınızı ele geçirmeye çalışan ve sayısı gün geçtikçe artan postalar Thunderbird tarafından belirlenerek bu tür dolandırıcılık girişimlerinden etkilenmenizin önüne geçilir. Thunderbird bir postanın dolandırıcılık amacı taşıdığını düşündüğünde sizi uyarır. İleti süzgeçten geçirilerek bu postalardaki tuzaklara düşmemeniz sağlanır.
  [​IMG]
  Güçlendirilmiş Gizlilik

  Thunderbird 2 kullanıcı gizliliği ve resim koruma alanında gelişmiş destek sağlar. Thunderbird kulanıcının gizliliğini garanti altına almak için e-postalara gömülü resimleri kendiliğinden engeller.
  Çöpler Dışarı...

  Mozilla, Thunderbird'ün beğenilen istenmeyen posta süzme özelliğini geliştirerek bir adım daha ilerledi. Size gelen her e-posta önce Thunderbird'ün istenmeyen posta süzgeçlerinden geçer. İstenmeyen postalara her işaret koyuşunuzda Thunderbird bunu "öğrenir" ve zamanla süzgeçlerini geliştirir. Böylece siz de sadece işe yarayan postaları okursunuz. Thunderbird ayrıca posta hizmeti sağlayıcısının istenmeyen posta süzgeçlerini de kullanarak gelen kutunuzu çöpten arındırır.
  Açık Kaynak Daha Güvenli

  Thunderbird'ün kalbinde, tüm Dünya'ya yayılmış binlerce tutkulu ve deneyimli geliştirici ve güvenlik uzmanı tarafından yürütülen, açık kaynaklı bir geliştirme süreci yatar. Açıklık çizgimiz ve etkin olarak çalışan uzman topluluğumuz, bir yandan ürünlerimizin daha güvenli olması ve daha çabuk güncellenmesini sağlarken, bir yandan da genel güvenliği artıracak olan ve üçüncü kişiler tarafından sunulan en iyi güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarından faydalanmamızı olanaklı kılar.
  Otomatik Güncelleme
  [​IMG]
  Firefox'un güncelleme sistemi her zaman en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakar ve yüklenebilecek bir güvenlik güncellemesi varsa sizi haberdar eder. Bu güvenlik güncellemeleri ufak olur (genelde 200 KB - 700 KB) ve sadece ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik güncellemesinin çabucak indirilip kurulmasını sağlar. Otomatik güncelleme sistemi aracılığıyla Firefox uygulamasına Windows, Mac OS X ve Linux üzerinde çalışan 30'un üzerindeki dilde güncelleme sunulur.
  Postanız: Tam İstediğiniz Gibi

  Thunderbird belirli ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere e-postanızı özelleştirmenize izin verir. Bu ileti arama ve bulmaktan gelen kutunuzun yanıbaşında müzik dinlemeye kadar her şey olabilir.
  Gelen Kutunuzu Donatın

  Thunderbird kullanıcıları yüzlerce eklenti sayesinde Thunderbird'ün yeteneklerini artırıp görünümünü değiştirebilirler. Bir Thunderbird eklentisi size iletişim içinde bulunduğunuz kişilerin kaydını tutma, IP üzerinden sesli görüşmeler yapma, müzik dinleme ve adres defterinizdekilerin doğum günlerinin takip etme gibi farklı alanlarda yardım edebilir. Hatta Thunderbird'ün görünümünü kendi zevkinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
  İleti Kalıpları

  Özellikle aynı postayı defalarca göndermek zorundaysanız, Thunderbird 2'nin sunduğu ileti kalıbı oluşturma özelliğini kullanarak zaman kazanın.
  Eklentiler ve Temalar için Eklenti Yöneticisi
  [​IMG]
  Yeni eklenti yöneticisi sayesinde eklenti yönetimi gelişiyor ve Thunderbird 2'yi özelleştirmek daha da kolaylaşıyor. Eklenti kurun, kaldırın, devreye sokun, devreden çıkarın... Tüm işlemler tek bir noktada...
  http://www.tamindir.com/program/6523/Mo ... rd_2.0.htm


  CD bankasıyla
  CD bankasıyla 10.000'in üstünde disk yükleyebilir ve bunları çalıştırabilirsiniz. Katalog yüklemesini çok kısa süre içinde gerçekleştirebilir. Freedb.org'dan ses CD bilgilerini çıkartabilirsiniz. CD bankası şarkıcı, başlık, açıklama ve çevrimiçi olarak CD izlerini alabilir. Bu sayede CD bilgilerinizdeki eksikleride tamamlamış olursunuz.

  Program CD, DVD, ses CD'si, CD-R, CD-RW diskler, sabit sürücüler, disket, flash, hafıza kartlarını okuyabilir.
  Program çok sayıda dosya sistemini destekler.(TXT, HTML, RTF, .bmp, .jpg, .jpeg, .gif, .pcx, .png, .tif, .tiff, .tga, .ppm, .pgm, .pbm, .psd resim biçimleri, PKZIP, WinZIP, WinRAR, MP3, EXE gibi)

  [​IMG]
  http://www.tamindir.com/program/12717/C ... _2.8.0.htm

  Kodak C310 Digital Camera 1.01
  Kodak C310 Digital Camera 1.01 marka kameranın driver'ıdır.İçerisinde sürücünün kurulum aşaması detaylı olarak anlatılmaktadır.Problemler sürücü yükleme esnasındaki yönlendirmelerle adım adım kalkıcaktır.
  [​IMG]
  http://www.tamindir.com/program/17169/K ... a_1.01.htm
   
 2. Wicked

  Wicked Game Designer

  Kayıt:
  1 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  4.658
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Concept Artist
  Şehir:
  İst./Üsküdar
  gzl paylasm =)))