walla dostum benim rakibim int degil str dersen giy ama intlere karşı savunmasızsın..bunu bil ve tabikide biraz olsn azalıcak attacklarında... bence prottan vazgeçme :wink1:

charın skıllerıne baglı full force fire+cold full max bır charsa bu armor ıyı bır secım olabılır ama ben yınede denge bakımından sana protector onerırım en azından mag atack yapan moblarda ve pure ınt yapılandırmalar karsısında ezık olmassın :thumbsup:

çar full force gidiyor ve 7d armor set var şuan 66 olmak üzere 8d de proyamı döneyim? [amacım fazla pvp değilde mvp yaparak bir an önce 90 olmak)

xxxbit54 demiş ki:
çar full force gidiyor ve 7d armor set var şuan 66 olmak üzere 8d de proyamı döneyim? [amacım fazla pvp değilde mvp yaparak bir an önce 90 olmak)
armor setın varsa ve full force ısen bozma ısın buyusunu aynen devam :thumbsup: ama cok paran varsa her ıkı setı de yapıp duruma yerıne gore kullanırsın :wink1:

Amacın kendini kasmak ise Armor giy derim çünkü bir çok monster bilindiği gibi physical atack yapıyorlar sonlarda kendini kasma işlemini bitirdikten sonra Prot'a dönersin.Söylediğin gibi prot.'tan armor'a geçmek atağını azaltıcaktır ama armor giyersen yatma ihtimalin azalır ve daha seri kasarsın diye düşünüyorum.

aynı oranda str/int basılı itmlerin atakta hiçbir değişme yaptıgını görmedim daha...(tamamen tecrübe 8 dg de armor/pro/germant olmak üzere full blue +5 set vardı hepsini kullandımda söylüyorum). sadece söyle bişi var.armor en agır set pro ortası ve germant en hızlısı.bu yüzden armorda 3 sikill vuracagın zaman sürecinde germantla 4 sikill vuruosun ve aynı sürede daha fazla vurmus oluosun.okadar denedim aynı yaratık üzerinde setleri deiştirip damage lerde hiç bir farklılık göremedim nedense...ama germant setin verdiği hızdan dolayı daha hızlı kasarsın ve pvp de daha seri adam kesersin.tabi phy def acıgını kapatacak kadar iyi bir germant set olmalı bu min full +5 ve kesinlikle full blue(sahsen +5 blueleri eksik bir set yerine +4 full blue seti tercih ederim her zaman).söyle bir örnek daha +5 FB pro setle kesemediğim bir glavie arkadasım vardı.germant seti dizmeye basladıgımda pro set gibi fullenmiş olmamasına ragmen germant setle aynı arkadası kesiyordum.ama damage falan deişmiodu sadece skilleri seri vurdugumdan dolayı dayanamıordu...tabi oda bana germant setle daha iyi damage ler veriyordu...

Gameworld

Bilgiliyim
protect iyidir eğer atack çook yüksek olsun ama eziq oluyum diyosan garment giy :D

Yukarı Alt