ya galiba herkes dc yemiyo mesela bebeto fln dc yemiyor.biz neden yiyoruz.adamlar 60+ oldular.dc yemekten 40a varamadım 10 ex kaldı kasılmıyor.gece girmekte zor oluyor.ya çözümü vardır kesin ama ney.bulabilecek varmı Question

Beijo

Bilgiliyim
bende yemıyordum 5 dk içinde 2 dc yedim...artı cok lag var...

Ttnetten kaynaklanan bişey bence.Adamlar lag ı yine vatandaşa yıkıyorlar.Neymiş efendim;öğlen saatlerinde genel kullanıcı cok ondan erişim hızı düşermiş te lag ondan olurmuş.Kendine yetmeyen şirket TTNET :lolmuch:

BeBeT0 demiş ki:
Sorun Media.pk2 Den Kaynaklanıyor İng i kulanıyorsanız olur chine kulanın ing i kendiniz hexeditor ile yapın o zaman dc vermez sahsen benim gibi Ama Pc Format ATınca Pravite Sro Giti Lütfen Biri 5. Part Upload Etsin ya
hexeditörle nasıl yapıcaz onuda anlatıversen?

Bebeto media dosyası gitti bende onunda bi linki var mı.Editlenmişinin linki var mı ? Ben anlamadım ya Media.pk2 den

Media.pk2 yi ac Program ile CTRL + F yap ANSI Modunda Chinese Diye arat gelen yeri English yap ama yapmıyo işte Razz 50 kere denedim

BeBeT0 demiş ki:
|O²| demiş ki:
Media.pk2 yi ac Program ile CTRL + F yap ANSI Modunda Chinese Diye arat gelen yeri English yap ama yapmıyo işte Razz 50 kere denedim
Yanlıs Yapıyorsunda ondan Olmuyor Chinese Aratcaksın Cıkan Sonuçtan Yanda Chinese nin bitmindeki cod cıkıcak onu 00 yap ve al sana englis
Deniyecegim.

Beijo

Bilgiliyim
program ile mediapk2 'yi actım find'e tıkladım Chinese diye arattım sonra ne yapıcam Confused

BeBeT0 demiş ki:
Beijo demiş ki:
program ile mediapk2 'yi actım find'e tıkladım Chinese diye arattım sonra ne yapıcam Confused
Chinese nin sonundaki e yi seç yandan cod seçicek onda 00 yap yanlıs yapma yaparsan kötü olur ayrıca media.pk2 nin yedegini alırsan iyi olur
Onu 00 yapınca. English Sıgmıyor Wink

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
|O²| demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
Beijo demiş ki:
Chinese nin sonundaki e yi seç yandan cod seçicek onda 00 yap yanlıs yapma yaparsan kötü olur ayrıca media.pk2 nin yedegini alırsan iyi olur
Onu 00 yapınca. English Sıgmıyor Wink
Nasıl Yani

Yukarı Alt