Jacabo demiş ki:
DeAth__Pro0F demiş ki:
Jacabo demiş ki:
ya dostum aslında bu kadar herifin üstüne gitmemek gerek. şahsen ben olsaydım hay sizin oyununuza ........ derdim silerdim bütün oyunu. sonrada ohhh be derdim bakardım dalgama. o adamada szaman lazım bence kahvekeyfi
oyle diceksen hiç girmicektin o zaman bu işe Wink
hangi işe hiç girmicektim hacım anlamadım :mrgreen:
yaw hani diyosun ya hay sizin oyununuza die oyunu acmıcaktın diyorum :lolmuch:

DeAth__Pro0F demiş ki:
Jacabo demiş ki:
valla hiç karşılaşmadım ama hoşuna gitmiyosa eğer bas formatı başka bi xp cd sinden tekrar yükle.
yaw ben sımdı arkadasınkınden attım format arkadasta dedi baska cd al die aldım ondada attım gene oldu adama sordum güncelleme yapma dedi Exclamation
valla güncelleme işi sana kalmaış ben fazla yapmam güncelleme işini yani az yaparım öz yaparım :mrgreen:

Jacabo demiş ki:
DeAth__Pro0F demiş ki:
Jacabo demiş ki:
valla hiç karşılaşmadım ama hoşuna gitmiyosa eğer bas formatı başka bi xp cd sinden tekrar yükle.
yaw ben sımdı arkadasınkınden attım format arkadasta dedi baska cd al die aldım ondada attım gene oldu adama sordum güncelleme yapma dedi Exclamation
valla güncelleme işi sana kalmaış ben fazla yapmam güncelleme işini yani az yaparım öz yaparım :mrgreen:
tamam bilgilerin için teşekkür ederim ben format atınca hiç yapmıcam o yalak güncellemeleri headbang2ft9 mucX

dostum ikisi ayrı sey. hera normal silkroadonline de bi server adı. nasıl Odin, Alexander, Pluto serverleri varsa Herada yeni açılan bi server. PRSO farklı bi oyun yani onunla Hera nın bi alakası yok kahvekeyfi

Yukarı Alt