archer96 demiş ki:
lan sen nasıl sabit topic başkasının lan server kapalı açık diye gösteriyo kilitleyin şunu adam gibi topic başkanı koyun .. :S işe bak yaf SPARE daha iyidi BENCE ! ironEyE'miş Topicine bak çay demle yakında kapalı yazar meğersek oyun açık olur 1 ton laf yersin
Birincisi laflarına dikkat et,ikincisi server kapalı değil açık :wink1: .

ya simdi anlamadım ben bişi yeni media pk2 mi indircez yoksa acılcak mı bu salak şey acılsn artık ya bu ıp adreslerini nasıl kullancağımızı anlatırsanız daha iyi olur ...

kardeşim ben servere giremiorm media patcherle bişler yaptm oyun bozuldu memory felan dio yardm edin ya

archer96 demiş ki:
lan sen nasıl sabit topic başkasının lan server kapalı açık diye gösteriyo kilitleyin şunu adam gibi topic başkanı koyun .. :S işe bak yaf SPARE daha iyidi BENCE ! ironEyE'miş Topicine bak çay demle yakında kapalı yazar meğersek oyun açık olur 1 ton laf yersin

Arkadasım Ne Bicim Konusuorsun :!: :!: ayrıca ironEYE 40 Gün Yok İmzasında Yazıor

start gelmiyor bir türlü oyuna tıkladığımda oyun kapalı gibi bir uyarıda vermiyor

arkadaşlar bilgisayara format atdım silkroada tıkklayınca directX 9.0 diye bişi geliyo internet indiriyom kuruyom olmuyo yardım edin lütfen

Yukarı Alt