yedirtirizde siz uydurma olarak paypal hesap ismi ne dediniz

tek sorun o onla ilgili bana uyduruk bi isim verin ona göre ayarlayabilirsem ayarlacam

sadece blade 408 sen ne dedin paypal üyeligi isim olarak yazarmisin

paypal hesabı acmak lazım adam kontorl edio böle bi hesap varmı die :mrgreen: gece 1200 silk da yükletcem :lol:

ne ip ya sen dalga mı geçion cs mi zaten from diyince ya germany diom yada LT diom :lolmuch:

Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?
Bizi bu nimetten mahrum bırakmayın :lolmuch:
Ama multiclient açma imkanım yok bgüvenebileceğim birini bana yardım etmesi gerek..

Çok iyi bir şey yapmışınız gibi ballandıra banlandıra anlatıyorsunuz.Yarın öbürgünde bu niye olmuyor, şunu deden yaptılar , o neden böyle oldu. Oyunlarda neden Turklerden hoşlanmıyorlar vs diye yakınıp durmaktan başka bir işe yaramasınız. zırvalamayı bırakında adam olun önce...

crayz112 demiş ki:
Çok iyi bir şey yapmışınız gibi ballandıra banlandıra anlatıyorsunuz.Yarın öbürgünde bu niye olmuyor, şunu deden yaptılar , o neden böyle oldu. Oyunlarda neden Turklerden hoşlanmıyorlar vs diye yakınıp durmaktan başka bir işe yaramasınız. zırvalamayı bırakında adam olun önce...
kafan güzelmi kardeşim

hackerdem demiş ki:
crayz112 demiş ki:
kafan güzelmi kardeşim
ne alaka? çok doğru söylüyo.. kimdi hatırlamıorm, hotan'da ' 52+5 sos sword 15 millll ' diye bağırıp duran biri vardı geçen,sonunda 'stfu turk' dedi biri olay koptu zaten tüm türklere laf etmeye basladılar.. adam gibi oyunu oynasanız olmaz sanki,zaten bol item bol para daha neyine aldatma olayına giriyosun ki..

dipnot: o bagıran arkadas da n1nj4 gbi biseydi galiba,yamuluyorsam düzeltin..

aynı olay banada oldu WTS ELİXİR 900 KK yazdı shit turk dedi biri O ibişe

50 global bitirdim

Yukarı Alt