KolerA demiş ki:
Bu silk almayı başarabilen arkadaşlar şöyle bişey uygulasa hem biz almayanlar hmde alanlar için kazanç olur:
Mesela alan arkadaş bize bi banka numarası verse bizde o hesaba para yatırsak oyunda bize silk i aktarsa..Mesela 100 silki 3 ytl e aldıysa biz onn hesabına 5-6 Ytl yatırız..Hem o para kazanmış olur hmde biz silk alabilmiş oluruz.. Böyle bi yöntem uygulayan olursa yoğun bi istek olur diye düşünüorum..Mesele bn alırdım o şekilde.. :lol:

Mantıklı...Olabilir Aslında. :lol:

Hadi knka ben bir de popomundo die bir oyuna VIP üyelik aldırım sana xD 9$ ben sana 15 ytl fln yollarım :lol: hem de silk alcam :lol:

Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
selcuklu demiş ki:
Bywarlord demiş ki:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad yaşı küçük olan lar kredi kartı olmayanlar nasıl yapcak Sad
Babalarından Yardım Alabilirler :lolmuch: :lolmuch:

@xXxCaptainxXx

15€ 500 Silk + 100 silkte Hediye Veriyorlar. 20€ 1m Skillpoint. 35€ 65YTL Civarı Birşey Tuttu.
Ona Okadar Para Vericeğine 30€ya Full Sun Set Alsaydın Bence Yazık Olmuş Parana.
Ben Adamı Ekledim Açmıo :mrgreen:

Plan Projeyi Tasarlıyorum Şuan... kahvekeyfi :mrgreen:

@Rix

Sun Set Bence Saçma Bişey...Oyundan Zevk Alamam Öyle Birşey Yapsam...Herkes Sun Set Olsun...Oyunda Pvp mi Kalır...Şahsen Ben Almıcam Sun Set Falan...Alanlarlada Pvp Kimsenin Yapacağını Zannetmiyorum...Kendi Çapında Eğlenirler...

Aynen bnde katılıorum..Bn kendi charımın tipini ismini fln herşeyi kendim seçmek isterim..Daha eğlenceli olur..ANiden 90 lvl sun set char bnce eğlenceli olmaz..Hemde ztn şuan oyun kalabalık değil job war çok az oluyo ztn..90 lvl sun set olcanda nolcak extraokk Kendim eğlenerek kasarım daha güzel :?!!!

5 dk da bi dc oluyo boşuna para harcamayın bu server a . zaten ne olacağıda belli değil serverın.para harcamaya değmez

Bu oyuna başlamadan önce normal sro oynarken az bi lag var die 'Bu ne lag kardeşim böyle iş mi olur joymax tan adam olmaz' diodum..Ama şimdi bu oyunda bu kadar lag ve dc i görünce joymaxı kutluorum...Onlar 3bin kişiyle birazcık laglı oyun sunuyor bize extraokk I Love You JOYmaX :lol: :mrgreen:

Hafta İçi Bu Şekilde Olmuyor...Gece 12-Gündüz 2-3'e Kadar Rahat Rahat Oynayabiliyorsun...Ama Hafta Sonu Dc Dc ve Dc.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt