bnce acılır 1 kişinin dediğine bakmayın!!!adam 3-5 ingilizce biliyo bizi korkutmaya calışıyo lag ve dc serverın çökeceği belliydi ama yapacaklardır yapmazlarsa zaten gitti bütün emekler

Arkadaşlar zaten geri açarlar bu yasal yollarlada hallolabilir. Forumda duymuştum, Bu serveri 15.000$ a almışlar Joymax'tan mahkemeye verseler Joymax kaybeder. Wink Zaten artık Joymax'a joymax demem "Gaymax derim. :lolmuch:

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Arkadaslar Siteye Saldırı Varmıs Ondan Kapatmıslar Red-eye Pll Bi Hacker oluyor :lol: Admin Acıklamasına göre Server e SAldırıda Bulunuluyomustu 1 haftadan beri ve sorunu gidermek için Serveri Kapatmıslar En Kısa Zamanda Acıcaklarmıs bizden beklememizi istiyorlar

Başlığı değiştirin Lütfen, serverın açılmayacağı falan yok sadece sabıt gerekli açılması için Exclamation :?!!!

DMSTR demiş ki:
Bi arkaşda 79 lvl %98 fuLL int nuker i PSRO charLa takas etmişti way haLine.. :s
O benim :lolmuch: Hiç üzüntü duymuyorum. Artık hayatta Sro'ya dönmem, Psro açılırsa devam ederim ama açılmazsa Oyun hayatım biter. :lol:

C@sP3R demiş ki:
Jacabo demiş ki:
DMSTR demiş ki:
Bi arkaşda 79 lvl %98 fuLL int nuker i PSRO charLa takas etmişti way haLine.. :s
heheheheee şimdi onun yüz ifadesini görmek isterim. eğer zahmet olmassa o arkadaşın son halinin ss ni koysana siteye bakalım bi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eğer benim yüz ifademi görmek istiyorsan Buyur.

Ben : Razz
meşellaahhh dişlerin yok senin :lol: :lol:

Yukarı Alt