bu bilgiler içimize su serpti gercekten bilgiler için teşekkür ederiz
Ellerınız dert görmesin...
en yakın zmaanda açılır inş.

ReaL_SavioR demiş ki:
yusufbagci demiş ki:
ReaL_SavioR demiş ki:
SERVER WILL NEVER OPEN AGAIN!!!

server will never be online again...chinese are fucked up of us...alot of traffic alot of stupids so better back on ISROlachend grosses Lachen

stop that none sence rumour

Our server was just attacked by some red-eye ppl

Because we dont release the data!

Now we are trying our best to get the server back on run!!

Dont worry. you wont lose anything of you paid

Arkadaşlar Artık Server Bi daha açılmayacak silk alanlara Geçmiş olsun adamlara parayı kırıp sroyu kapattılar

SERVER WILL NEVER OPEN AGAIN!!! == Server asla, yeniden açmayacak!!!
Herkese Geçmiş oLsun Söylentiler Böle
Forum içerisinde bir kaç konuda da gördüğüm ve yukarıda da yazdığınız ingilizce metni nerden aldınız? Yani kaynak neresi? Gerçek bir kaynak gösteremedikten sonra "ortada dolanan söylentilere göre" hareket ederek konu açıyor ve forum kirliliği yapıyorsunuz.

Eğer isterseniz ben size yukarıda alıntı yaptığım ingilizce metin gibi 50 tane farklı metin yazabilirim.

EDIT: Ayrıca yukarıdaki ingilizce metinde yazanlar hakkında en ufak bir fikrinin olmadığından da adım gibi eminim.

ben bir şeyi kafamdan atmıyorum.Gördüğümü Yazıyorum
http://www.setrade.0u0.net/

- Resim Silinmiş.
Forumdan bir kaç ss. önemsiz postları geçip altını çizdiğim konuya göz attım ve sonuç ss'de de anlaşılıyor.

inspection kelimesi teftiş denetleme anlamına gelir.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hello

Our server was attacked by Hacker with Flood data

Now we are trying our best to make things right!

Pls be patient

burda ne yazıyo o forumda server hakkında About the Server die bi topic açmışlar orda gördüm ?

en yakın zamanda açmaya çalışırlar.Çünkü millet silk aldı adamlar belki daha çok alcak adamların belkide ekmek teknesidir:D inş hackerlarda bulunur.

ahhahaha bende bu gm in msn i var azda konuşmadım ocean adı :mrgreen: ahahahhaha veririm bi ara söversiniz :mrgreen: ne kadar kötüyüm of of yaşasın kötülük nihaha :lolmuch:

pff ,bilip bilmeden neden iddialı başlıklar açıyosanız.. altında gm acıklama yapmıs en kısa zamanda düzelticem diye, ingilizce bilmiosan al bi sözlük 10 dk da çevirirsin..

gm'e sövmek niye? adam elinden geleni yapıyomus, kendi para kaynagına neden zarar gelmesini istesin?

Lews Therin demiş ki:
pff ,bilip bilmeden neden iddialı başlıklar açıyosanız.. altında gm acıklama yapmıs en kısa zamanda düzelticem diye, ingilizce bilmiosan al bi sözlük 10 dk da çevirirsin..

gm'e sövmek niye? adam elinden geleni yapıyomus, kendi para kaynagına neden zarar gelmesini istesin?

hayır haklısın bide GM in şuçu ne Oyunu açan ADMİN anlayın artık

GM sadece oyunu kontrol eder başka bir şeyle ilişkisi yoktur

Yukarı Alt