- Resim Silinmiş.​

Silkroadla aynı anda private serverlerde oynamak isteyen olmuştur.
Elimden geldiği kadar program kullanmadan nasıl oynandıgını açıklamaya çalışacağım.

İlk olarak "Denetim Masası"n dan "Kullanıcı Hesapları"na giriyoruz.

"Yeni Hesap Oluştur"u tıklayp 2. hesap oluşturuyoruz

2. hesabımızı oluşturuyoruz resimde görüldüğü gibi. Sonrasnda "Kullanıcı Hesapları"n dan çıkıyoruz

Ben ekran klavyesinden işaretledim. Siz normal klavyeden kutucuk içine aldığım tuşlara basarak açılan pencerede 2. kullanıcı hesabına geçiş yapıyorsunuz şuanki hesabımızdan çıkış yapmadan. Arka planda hala diğer hesap çalışıyor oluyor.
Ya da Görev yöneticinizden "Kullanıcı Hesabınızı Değiştir"i tıklayarak kullanıcı hesabı arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

2. klasörü şekilde görüldüğü gibi yeni açtığınız kullanıcı hesabınıza yüklüyorsunuz ve oyunu direk giriyorsunuz

İlk kullanıcı adınızda silkroadı açıp rahatlıkla charınızı bota koyabilirsiniz. Yukardaki işlemleri yaparakda zaman geçirmek için private serverde mooblara savaş ilan edebilirsiniz.. 2 silkroadda aynı anda program kullanmadan oynanılabilir hale geliyor. Ben hem private serverde hemde normal silkroadda aynı anda oynuyorum iyi oluyor.

Klavyeden işaretlenen tuşlara basarak 2. silkroad arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Pc nizin özelliklerinin iyi olmasıda gerekiyor. Ben p4 pc 2 gb ram 256 ekran kartı ile rahatça oynuyorum kasma olmadan :)

İsterseniz 10 tane hesap açıp içlerine aynı ayrı private serverler yükleyerek istediğinizi oynayabilirsiniz diğerinden çıkış yapmadan ama pc nizin özellikleri baya yüksek olması lazım :)

Herkese iyi günler :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çok uzun olmuş fakat emeğe saygı
sağ tık farklı çalıştırdanda yapabilirsin

Ben direk düz şekilde hem swsroda 1 hemde isroda 3 char açmıştım xD

RaPS0Dy demiş ki:
aynı anda hem sbotla sunworlde girip hem isroya girmeyi nasıl düşünüyorsunuz :roll:
İkisinede botla gir aynı anda veya iSro ya normalden gir diğerine loaderla girebilirsin yada ikisinede botla gir :oldie:

LionShout demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:
aynı anda hem sbotla sunworlde girip hem isroya girmeyi nasıl düşünüyorsunuz :roll:
İkisinede botla gir aynı anda veya iSro ya normalden gir diğerine loaderla girebilirsin yada ikisinede botla gir :oldie:
ben isrobotla ve sbotla girmeyi denediğimde hata veriyordu.

Başka loaderlerle isrobotu kullandığımdada pcde sorun oluşuyordu.. Bu şekilde programsız şekilde girilebiliyor. Zaten ilk başta yazdım programsız girmek için diye :)

RaPS0Dy demiş ki:
LionShout demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:
ben isrobotla ve sbotla girmeyi denediğimde hata veriyordu.

Başka loaderlerle isrobotu kullandığımdada pcde sorun oluşuyordu.. Bu şekilde programsız şekilde girilebiliyor. Zaten ilk başta yazdım programsız girmek için diye :)
Ben giriyordum botla birlikte bi sorun olmuyodu ama eyvallah yinede güzel yöntem :muck:

konuyu hortlatacam ama mecbur kusura bakmayın. bende Zszc Retro yüklü İsro da yüklü. Normalde tek tek açtığımda sorun olmaması lazım dimi? Ben isroyu kapattığımda Zszc Retro ya giremiyorum yani tek başına Retroya girilmiyor. Hata şu ;
Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: sro_client.exe
Uygulama Sürümü: 0.0.0.0
Uygulama Zaman Damgası: 4ad9b2fa
Hata Modülü Adı: kernel32.dll
Hata Modülü Sürümü: 6.0.6002.18005
Hata Modülü Zaman Damgası: 49e037dd
Özel Durum Kodu: e06d7363
Özel Durum Uzaklığı: 0003fbae
OS Sürümü: 6.0.6002.2.2.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: 7540
Ek Bilgiler 2: c236660a21ba180f451797675d996720
Ek Bilgiler 3: d1a4
Ek Bilgiler 4: 81ed617062d5e5106ef8ccd8ea7afea6

Bu hatayı araştırdım bir çok kişi bu hatayı farklı oyunlarda ve programlarda yaşamış. Bu hata çift sro yüklü olduğundan değil de başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi? Sorunu nasıl çözücem? Başka bir bilgisayarda Retro çalışıyor.

Yukarı Alt