arkadaşlar konulara baktım private serverlar hakkında tam bi açıklama yapan topic bulamadım kurulum filan herşey anlatılmışda şimdi bu işi uzun süreli bişe olarak yapabilirmiyiz bi server kiralayıp yani oyunu kurup 7/24 online bi oyun haline getirmek mümkünmü yapabilirsek nasıl olur bu işler anlayan biri açıklama yaparsa mutlu olurum

extrabeer

lazvegaz demiş ki:
ilk önce kurulumu oku sonra da paralı ip almayla ilgili topicleri oku ayrıca uzun zaman kasmayla ilgili sana bi kesinlik veremem

arkadaşım o konuları bulamadım ayrıca sorum yanlış anlaşıldı heralde ben private serverda 7/24 oynamak istemiyorum kendi serverimizi nasıl oluştururuz yani oyunu bi server kiralayıp onun ağında 7/24 online bi hale getirmek mümkünmü diorum

_Blowof_ demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
ilk önce kurulumu oku sonra da paralı ip almayla ilgili topicleri oku ayrıca uzun zaman kasmayla ilgili sana bi kesinlik veremem

arkadaşım o konuları bulamadım ayrıca sorum yanlış anlaşıldı heralde ben private serverda 7/24 oynamak istemiyorum kendi serverimizi nasıl oluştururuz yani oyunu bi server kiralayıp onun ağında 7/24 online bi hale getirmek mü**ünmü diorum
senin dediğin sremu ve ben ondan anlamıorum :lol:

Yukarı Alt