Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Bu forumu gezen kullanıcılar: ___mcm___, __NuKeR__Tr__, _alpoza_, _DarkRage_, _ErseL_, _extraloob_xxx, _K3T0_, _ToLGa_, AIMAR53, alipaşa, alo123, alper556, AlperFB, anwhere07, ay_kut_41, baba61, BadLizard, balrog, baris1992, batu34, Beijo, BlackCaldera, blade408, bozkurt41, Buqr4, byminix, C@sP3R, CheFurkanTR, chiman89, comeplease, CrimeIce, CuNDeRs, D34ThGu4Rd, dadas007, damper123, danceforlife, Dark Phoenix, DarkDivision, DarkwizarD, DaWixed, deepdevilll, Dejavu_07, diablo000, diadoraking2, DMSTR, Dracula_, emreovic, ensar00, esmer_46, FastGT, FatalityX, feritferit, ganigani, GliseriN, GoldTime, gscihan, gunche, gurucuk, H0n0R_, haso42, hellboy999, Hilary123, ilker98, immo99, JeiCeei, kaws0ne, Kedi_Kusmugu, KiLLeR_BoXs, KinqDooM, kirtil, kolcux1, krater, larkessa, LaSTGLaVieR, lefos1049, lefsuncul, Lews Therin, LoneLyWaLker, LosCules, m@gnetiC, macrocheck, MaDaFakaa, madtürk, MasterOfDevil, Mc_Q, memocaan, Mertcane, Metal_Milita_41, metomagnetos, mohb, MooNStaRFlaG, Morganx, Mr_FeaR, mune_goka, Musallat, NoNameIII, nukem13, NuKeMaN_TR_0, numberone17, okeytocum, oph, oralet, papyon, PunisherTR55, RaPLeX, realjam, Remi, RichY, SabahGezeN, salakaromana, samet1541, ScR0, sekil18, selcuklu, serdarg, serserisko, sinanncann, SiYaHCıM, sLy_FoX, snkbrkn, T0XlC, tamer2054, Tankher, thefearless, TiTaN_, tombalaci_46, TR_Akhanzi(real), tr_ultraslan, TrowZeeN, ttekniker, TuFaN, TurKPunisheR, umutTR, UnDeRSTaND, Warri0r_Tr, WildKing, WinnerArda14, WooDY_, xEMREx, xero4ever, xglspyxgl, yasen32, YourSister, yunus1071, yunus2006gs, zapator, zebanii, zeybekoglu, |O²| ve 9 misafir

bu forumu bunca kişi gezerken yardım edebilecek yok mu

Exp : 10 katı
Sp : 10 katı
Drop Rate : 10 Katı
Drop Money : 10 Katı

Server Res sebebi : server daha yeni bu kadar üye yi kaldıramadı Kapasitelerini genişlettiler ama hala lag war. Buda sadece bir gün oldu oda dün dü başka reset len medi. Dewamı gelebilir.

Başka bi istedigin warmı ! ?

|O²| demiş ki:

Server Res sebebi : server daha yeni bu kadar üye yi kaldıramadı Kapasitelerini genişlettiler ama hala lag war. Buda sadece bir gün oldu oda dün dü başka reset len medi. Dewamı gelebilir.

resetlenmekte derken bu serverin resetlendiğini bilmiyodum 2de bir sıfırlanıyodu herşey bu serverde de sıfırlandı mı

macrocheck demiş ki:
|O²| demiş ki:

resetlenmekte derken bu serverin resetlendiğini bilmiyodum 2de bir sıfırlanıyodu herşey bu serverde de sıfırlandı mı
Roll back diyorsun hayır. Öyle bişi olmadı olsa oynamayız zaten artık cogu kişi 45+ yı geçti oyle bişi olursa sileriz pc den.

|O²| demiş ki:
macrocheck demiş ki:
|O²| demiş ki:

Roll back diyorsun hayır. Öyle bişi olmadı olsa oynamayız zaten artık cogu kişi 45+ yı geçti oyle bişi olursa sileriz pc den.
yüzsüzlük gibi olmasın bişi daha merak ettim full int nuker 0 gapla kaç saatde 70 olurum :lol: 40 saat falan ?

Beijo

Bilgiliyim
bende birşeyler sorayım oyuna kayıt sitesi ne zaman acılıyor belli bir saati varmı ? oyunu download ediyorum %97 hemen başlamak istiyorum... :mrgreen:

Hayır 40 saat te olamassın 7/24 Kasarsan 3 haftanı alabilir. Bu lag ta sanmıyorum

ACC alımına gelince. Acılıs saat leri belli deil kafalarına göre acıyolar :lolmuch:

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Arkadasım Yukarda Demişsin Wowdaki Praviteler Hep Resleniyor Die Bu Pravitenin Reslenmemesinin Nedeni Hosta Baglanması Yani Pc YE Degil Direk Sitesinin Hosta Baglnıyor Ve bolca Kişi Giriyor Lag Zor Oluyor VE Res Atılmıyor AYrıca Pravite Server Oynamanı Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BeBeT0 demiş ki:
Arkadasım Yukarda Demişsin Wowdaki Praviteler Hep Resleniyor Die Bu Pravitenin Reslenmemesinin Nedeni Hosta Baglanması Yani Pc YE Degil Direk Sitesinin Hosta Baglnıyor Ve bolca Kişi Giriyor Lag Zor Oluyor VE Res Atılmıyor AYrıca Pravite Server Oynamanı Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Ben Etmiyorum Sonra Millet Geliyor Lag Oluyor Razz

Yukarı Alt