Evet arkadaşlar ben şimdi Size nasıl Private Server Botunun Skillerini Düzelticeğinizi anlatıcağım. Ama bunu yapmanız için Asya Dil paketinin Bilgisayarınızda Yüklü olması gerekmektedir. Kolay anlatmak için Resimli anlatacağım!

1. Adım: Bilgisayarınızı Çince yapmak.

Denetim Masası, Bölge ve Dil Seçeneklerini Açın!

- Resim Silinmiş.

Gelişmiş Tabına gelerek, Çince(PRC) yi seçin. (Resimde Kırmızı çizgilerle gösterilmiştir.) Uygula Sekmesine Tıkladıktan sonra Bilgisayarınızı Yeniden başlatmasını istenecek, Tamam diyip Yeniden başlatın!

Bilgisayarınız şuan Çince(PRC) dilinde yazmaktadır.

2. Adım: Media.pk2 yi değiştirmek

Verdiğim Linteki Media.pk2'yi indirip Sro klasörüne yapıştırın.

Not: Bu media.pk2'yi bu sitedeki ilk Private Server açıldığı günlerde verilen Media.pk2'dir. Virüs Taramasından geçirmedim. Ama yinede geçiriniz.

Download Link: http://rapidshare.com/files/92884664/Mediapk.rar.html

Verdiğim Media.pk2'yi kurmazsanız, Skilleriniz İngilizce olarak gözükür. Ayrıca chatleşirken bazı harfleri yazamıyorsunuz! Eğer ben Media.pk2'yi kurmak istemiyorum diyorsanız, vericeğim olan Dosyayı indirin. O dosyanın içinde İngilizce Skillerin Çince Karşılıkları mevcuttur fakat Karışıktır biraz! :)

Skillerin Çince Karşılıkları Download: http://rapidshare.com/files/89582429/ch ... s.txt.html

Not: Media.pk2'yi Rapid'e upload ettiğim için biraz uzun sürmektedir, bitince koyacağım. :)

Mümkün olduğunca sade ve açıklayıcı bir dille anlatmaya çalıştım, Ama hala yapamadıysanız veya bir sorun çıkıyorsa bU konu altına yazarak yardım edebildiğim kadar yardım ederim.

Çalıştığına Dair Bir resim

- Resim Silinmiş.

Yukarda görmüş olduğunuz resim Fire'ın en son el yakma skillidir. Gördüğünüz üzere skillin adı Çince olup, diğer yerleri İngilizce'dir. Botta da Bu skill adı aynı şekilde görülüyor. Bu yüzden Skilleri ayarlamak daha kolay oluyor. :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xxxxmematixxxx demiş ki:
Asya Dil paketi ni nerden indirebiliriz?
Ben onu çok aradım internette fakat bulamadım. En sonunda bir arkadaştan Xp Cd'sini aldım ve ordan yükledim. Eğer Xp cd'in varsa oradan yükleyebilirsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Asya Dilini Yükleyememiş Birisi Yüklemeye Çalışınca Xp Cdsinin Hangi Dosyasını Gösteriyor ?

Kemalist demiş ki:

Asya Dilini Yükleyememiş Birisi Yüklemeye Çalışınca Xp Cdsinin Hangi Dosyasını Gösteriyor ?

Bir dakika Bakıyım.

/I386/LANG Bu klasör'deki bazı dosyaları istiyor. Yüklemek isteyen birisi Denetim Masası, Bölge ve dil Seçenekleri, Orada Diller Sekme'sine gelerek "Doğu asya Dilleri yüklensin" Tab'ındaki Tık işaretini Koysun. Zaten ondan sonra Windows Cd'si istenecek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dosya 63 Mb Şimdi Başlasam Yarım Saat Sonra Biter Rolling Eyes

İnsanlara denemeden evvel bişey koyma oyuna girdiginizde türkçe karakter yazamıyorsunuz Documments and seetings böLümünde türkçe karakter oldugu için F7 bassanizda bot aciLmiyor türkçe karakterleri özellikle İ yi tanımıyor biLgisayar sistemi nasıL 1gün geriye aLıcaz yardım edermisiniz

Yukarı Alt